Profesjonalny Pomagacz

Małgorzata Smorąg

Moje umiejętności:
wykonywanie tłumaczeń

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
21
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
20
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
20

Oceny wykonanych zadań

Fundacja Dobra Sieć
Wiadomość od: Fundacja Dobra Sieć, ocena wykonania zadania: Napisanie krótkiego opisu aplikacji Ushahidi
2018-03-27 11:33:34

Cześć Małgorzata

Fundacja Dobra Sieć wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Napisanie krótkiego opisu aplikacji Ushahidi!

Treść oceny:
Małgorzata napisała artykuł o aplikacjach Ushahidi, które pomagają pomagać - w szczególności w czasie klęsk żywiołowych. Artykuł został opublikowany na stronie http://e-wolontariat.pl/projekty/ushahidi/. Dzięki Małgosi teraz o Ushahidi może dowiedzieć się mnóstwo osób. Dziękujemy! :)

Fundacja Dobra Sieć
2018-02-19 10:17:47

Cześć Małgorzata

Fundacja Dobra Sieć wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Napisanie krótkiego opisu bloga National Geographic Education!

Treść oceny:
Małgosia napisała opis National Geographic Education Blog, który zamieścilismy jako inspirację w Bazie projektów na portalu E-wolontariat.pl. Opis jest dostępny pod adresem: http://e-wolontariat.pl/projekty/national-geographic-education-blog/. Dziękujemy! :)

Moje organizacje

Fundacja Dobra Sieć
Jesteśmy przekonani o tym, że dzięki nowym technologiom może się zadziać dużo dobrego! Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 r. przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, jedną z najbardziej doświadczonych organizacji pozarządowych w Polsce. Od samego początku prowadzimy dwa programy: Moje Stypendium (www.mojestypendium.pl) i E-wolontariat (www.e-wolontariat.pl). Najważniejszymi celami naszej Fundacji są rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce. Organizujemy konkursy grantowe (m.in. Odkryj e-wolontariat: www.konkurs.e-wolontariat.pl), konferencje, szkolenia; prowadzimy badania i wydajemy publikacje. Jesteśmy członkiem European Volunteer Centre – CEV. Więcej o naszej działalności: www.dobrasiec.org