Stowarzyszenie POI

Stowarzyszenie Portal Otwartej Informacji powstało w 2005r. Główną misją jest realizacja portalu o szerokim prospołecznym działaniu. Aktualnie promujemy projekt idealnie wpasowujący się w naszą misję pod nazwą Help World Wiki, HWW.

Nie zawsze szło nam jak z płatka na płatek. Właściwie to ciągle jesteśmy pod kwiatkiem trzymając na pulsie silną koncepcję pomysłu, sprawdzonego w boju konfrontacji z intelektualistami czterech uczelni wyższych w Poznaniu, firmami i licznymi specjalistami od IT. Pomysł jest w porządku, gorzej jest z dalekowzrocznym zespołem. Od października 2019 jest nas już trzech.

Chcemy ruszyć znów na podbój Internetu z HWW, ponieważ czujemy, że Świat właśnie teraz potrzebuje narzędzia do rozwiązywania problemów.

coraz więcej ze zwykłych ludzi, internautów, czuje, że przyszedł czas aby pomóc planecie i jej mieszkańcom właśnie w tym czasie, że nie można czekać aż biznes czy politycy zrobią to za nas, tylko my samodzielnie małymi kroczkami chcemy się przyczynić, wesprzeć, popchnąć, poradzić, zrobić coś, zauważyć coś i pomóc nam wszystkim. I już nie ważne jak to teraz nazwiemy, właśnie z wolontariuszami widzimy następną szansę dla HWW narzędzia do rozwiązywania problemów małych i gigantycznych.

wesprzyj nas, zapraszamy, pomożemy...

kilka lekkich zasad, które chcemy przestrzegać:
* nikt nie żywi w nieskończoność oczekiwań wobec innych współpracujących
* nie wysilamy się, czekamy aż nam się znów zachce coś zrobić i najlepiej aby to nie było obarczone zbytnim wysiłkiem, czy poświęceniem
* w naszej organizacji każdy nadaje się do wszystkiego ;-)
* kontaktujemy się, nawiązujemy kontakt, odzywamy się ponownie, pytamy i słuchamy drugiej strony - na te działania zawsze powinno nas stać, wobec współpracujących i otoczenia.
* dziękujemy za wspólne działanie, za pomoc, za wsparcie, za bycie razem.

Obszar działalności:

badania i rozwój edukacja ekologia i zrównoważony rozwój nowe technologie prawa człowieka pomoc humanitarna społeczeństwo obywatelskie żywnośc i zdrowie inne _ENGLISH

Nasze umiejętności:

dzielenie się doświadczeniem inne tworzenie i edycia multimediów tworzenie i edycja tekstów tworzenie stron www/aplikacji udzielanie profesjonalnych porad wykonywanie tłumaczeń wyszukiwanie informacji zarządzanie projektami

Statystyki

Liczba dodanych projektów
Liczba dodanych projektów
2
Liczba dodanych zadań
Liczba dodanych zadań
2
Liczba zadań zakończonych sukcesem
Liczba zadań zakończonych sukcesem
0
Liczba dodanych zadań
Liczba dodanych ogłoszeń o stałej współpracy
1
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
Liczba podziękowań wysłanych wolontariuszom
0
Liczba wolontariuszy, z którymi organizacja współpracowała
Liczba wolontariuszy, z którymi organizacja współpracowała
0
Liczba wolontariuszy, z którymi organizacja współpracowała
Liczba wolontariuszy, który wyrazili zainteresowanie ogłoszeniami o stałej współpracy
3

Trwające projekty tego użytkownika

Brak projektów

Trwające zadania tego użytkownika

Nasi wolontariusze

Oceny otrzymane od wolontariuszy

Brak ocen

Oceny otrzymane od innych organizacji

Brak ocen