Help World Wiki - portal do rozwiązywania problemów - od małych lokalnych do światowych.

Początek: 2019-11-06 Koniec: 2020-11-06
Help World Wiki to społecznościowy portal internetowy, który chcemy zainicjować z Wami i poprzez który wszyscy będziemy mogli wreszcie rozwiązać proste i najbardziej złożone problemy na świecie. Celem HWW jest opisanie sytuacji i zaproponowanie pierwszego najlepszego rozwiązania: problemu. Powstanie więc unikalna strona każdego problemu i ktoś się będzie nią opiekował. Na początku jakiś wolontariusz.

Wszystko się zaczyna. O tym się mówi. Cały Świat potrzebuje podobnego narzędzia

Wiemy, że jest bardzo dużo do zrobienia, ale jest nas już trzech, którzy chcą się zmierzyć z tym wyzwaniem. Nie chcemy już tylko segregować śmieci, odnościć butelki do sklepu, jeździć rowerem, czy nie jeść tyle mięsa...a To za mało by pomóc Światu. Czujemy, że możemy zrobić więcej dla Globu i dlatego chcemy zainicjować Hepl World Wiki, HWW. Celujemy wysoko - docelowo jako rozszerzenie Wikipedii, gdyż HWW ma podobną strukturę.

Jeśli czujesz podobnie, to jest nas więcej, wesprzesz nasz projekt? Razem nauczymy się wiele, mamy dużą szansę zrobić coś fajnego.

Przygotowaliśmy materiały informacyjne o samym pomyśle oraz jak HWW można by rozpocząć, chcemy zrobić to jednak wspólnie, zaczynając od Burzy Mózgów, więc tak naprawdę reszta zależy od nas.
Przeglądasz Archiwum