Przygotowanie logotypu Programu Stypendialnego Koniczyna

umiejętności: projektowanie (np. grafiki)
Termin realizacji: 2018-07-31

Opis zadania

Cel

Posiadanie profesjonalnego logotypu przynależnego realizowanemu przez naszą Fundację autorskiemu Programowi Stypendialnemu jest dla Naszej Fundacji kwestią bardzo istotną. Zindywidualizowany logotyp znacznie podniesie prestiż realizowanego zadania, jak również stanie się elementem charakterystycznym i rozpoznawalnym. Nasz Program wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy nie mają środków aby rozwijać swoje pasje. Obecnie kończymy pierwszą edycję Programu, dlatego chcielibyśmy aby działania promocyjne kolejnej edycji były już wzbogacone o element charakterystyczny, jakim jest właśnie zindywidualizowany logotyp. Wiemy jak ważne jest wsparcie osób ,którym sytuacja życiowa odebrała szanse na rozwijanie swoich pasji., dlatego też realizacja i rozwój tego Programu jest dla nas tak ważna.

Zakres obowiązków

1. Bardzo prosilibyśmy o logotyp graficzny nawiązujący tematycznie do logotypu naszej Fundacji. Jeśli chodzi o wersję kolorystyczną to zdajemy się na Państwa doświadczenie.
2. Pod logotypem chcielibyśmy aby widniał napis: Stypendium Koniczyna. Czcionkę również pozostawiamy do Państwa decyzji.

Forma rozwiązania

Prosimy o przesłanie propozycji w formie jpg oraz pdf (lub razem w zipie) :) :) :)
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Inne

Komentarze i rozwiązania Pokaż: