Przygotowanie grafik adresowanej do darczyńców

umiejętności: tworzenie i edycja tekstów projektowanie (np. grafiki) udzielanie profesjonalnych porad dzielenie się doświadczeniem
Termin realizacji: 2018-06-30

Opis zadania

Cel

Przygotowanie przynajmniej dwóch grafik do postów na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze, zapraszającego do dokonywania wpłat na misję "Psi park dla Białegostoku" na Myplanetmission.pl. Liczymy na kreatywność wolontariusza i znajomość tworzenia odpowiednich formatów, ale również zainteresowania akcją. Ważne jest celowanie w miłośników psów i innych zwierząt. chodzi o przekonanie do nawet minimalnych wpłat. Grafika powinna zawierać informacje o misji "Psi park dla Białegostoku". Jesteśmy młodą organizacją, uczymy się, dlatego liczymy na wparcie osób, które już mają doświadczenie i chcą się z nami tym doświadczeniem podzielić.

Zakres obowiązków

1) Przygotowanie grafiki z zawartą treścią, zawierająca informację o misji "Psi park dla Białegostoku" na myplanetmission.pl, oraz w jaki sposób można projekt misję można wesprzeć ( są cztery opcje, opisane na myplanetmission.pl. Grafika powinna być adresowana do właścicieli i miłośników psów, oraz osób chcących pomagać, niezależnie od zainteresowań. Post musi być przystosowany do umieszczenia go na Facebooku, Instagramie i Twitterze
2) Przygotowanie grafiki z zaproszeniem do dokonywania wpłat od 1 zł na psi park w Białymstoku oraz korzystania z innych form wsparcia finansowego misji. Post powinien być przystosowany do zamieszczenia go na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Forma rozwiązania

Przesłanie gotowych grafik jako załączniki w rubryce poniżej lub bezpośrednio zamieścić na wskazanych social mediach, po przekazaniu praw do administrowania nimi.
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Angażować się w działania obywatelskie online
  • Współpracować online z innymi
  • Tworzyć treści internetowe
  • Rozwiązywania problemów technicznych
  • Kreatywnego korzystania z Internetu

Komentarze i rozwiązania Pokaż: