Psi Park dla Białegostoku

Początek: 2018-07-02 Koniec: 2018-07-15
W tym roku spróbowaliśmy swoich sił w programie CRS z projektem utworzenia psiego parku, jedynego i pierwszego w województwie, niestety organizator i nam i innym organizacjom zafundował galimatias organizacyjny ( wiele organizacji wystosowało pisma do tejże firmy z uwagami co do przebiegu głosowania) i nie udało się nam, jako nowicjuszom przebić do finału, by pozyskac środki Działania jakićh się podjęliśmy podczas zbierania głosów, pokazały nam, jak duże jest zainteresowanie projektem wśród miłośników psów, tym samym przekonaliśmy się, że idea powstania psiego spacerniaka jest jak najbardziej trafiona. Świadczyć o tym może ilość 2002 głosów oddanych na projekt w programie. Niestety, mamy też świadomość, że wiele osób zniechęciło się do projektu w związku ze słabym przygotowaniem technicznym i organizacyjnym dużej firmy, która program ogłosiła, ale zbagatelizowała potencjał w postaci zasobów ludzkich, osób oddających głosy, narażając ich na wiele nieścisłości i problemów stricte technicznych,
. Fundacja nasza podjęła decyzję o dalszych działaniach na rzecz utworzenia parku dla psów, wykorzystując inne możliwości. Założyliśmy misję na myplanetmission.pl pt.: "Psi Park dla Białegostoku", polegającą na zebraniuwymaganej kwoty . Jest to kwota wyliczona wcześniej do wspomnianego programu. Czyli sam projekt poza przewidzianym terminem realizacji nie uległ zmianie. Wiemy, że teraz musimy dołożyć starań, by od nowa przekonać potencjalnych darczyńców, do celowości projektu i by wspólnymi siłami doprowadzić go do końca. Dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy wolontariuszy, którzy mogą nam pomóc wzmocnić nasze prace i przekonaniu odbiorców, że to dalej jest fajny pomysł i nic nie musi mu juz zaszkodzić. Liczymy na doświadczenie, kreatywność i entuzjazm, który powinien się udzielić tym, którzy poddali się w trakcie głosowania w programie CRS. Na zbiórkę środków daliśmy dwa lata, ale wierzymy, że uda się nam zakończyć zbiórkę wcześniej.
Nie musimy dodawać, że kiedy uda nam się, radości z powstałego parku nie będzie końca. Ta radość była już widoczna, kiedy promowaliśmy projekt, w tym podczas rozdawania ulotek.
Czas jaki planujemy na wypracowanie uzdrawiającego PR to ogólnie czas do czas do 31.08.2018 ale zapewne i po tym okresie będzie sporo pracy.
Liczymy na Was
Zainteresowanym prześlemy opis projektu w Word, gdyż ten ze strony prgramu CRS już został usunięty.
Przeglądasz Archiwum