Zbudowanie bazy darczyńców

umiejętności: tworzenie baz danych dzielenie się doświadczeniem
Termin realizacji: 2018-06-30

Opis zadania

Cel

Stworzenie listy potencjalnych darczyńców, których wpłaty zasilą projekt Psi Park dla Białegostoku. Szukamy osoby dysponującej czasem, umiejętnie poruszająca się w internecie, łatwo kojarząca firmy i osoby. Przygotowanie listy, pomoże fundacji znaleźć potrzebne kontakty w stosunkowo krótkim czasie i pomoże nam szybko rozwinąć projekt crowdfundingowy na Myplanetmission.pl, a to z kolei rozwiąże problem braku psiego parku w Białymstoku. Jest szansa nawiązania dalszej współpracy z fundacją, przy innych projektach

Zakres obowiązków

1) wyszukanie firm, organizacji i osób prywatnych, którzy głównie są miłośnikami psów lub innych czworonogów. Nie należy się jednak ograniczać do osób powiązanych ze zwierzętami. Warto skupić się na darczyńcach w kolejności: z Białegostoku, województwa podlaskiego oraz pozostałych regionów Polski. Ludzie chętniej dokonują wpłat na projekty dotyczące osób chorych, samotnych, niepełnosprawnych lub psów ze schronisk, dlatego lista powinna być obszerna, co wymaga dużego nakładu pracy.
2) Stworzenie listy, zawierającej dane kontaktowe - nr. telefonu, adres email, czasem adres korespondencyjny, zawierającej krótką wskazówkę, jakie jest powiązanie tematycznie z psami i czy w ogóle.
3) przesłanie gotowej listy do nas

Forma rozwiązania

Przesłanie przygotowanego pliku w formacie doc.poprzez załączenie go poniżej.
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Wyszukiwać i filtrować informacje
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Angażować się w działania obywatelskie online
  • Współpracować online z innymi
  • Kreatywnego korzystania z Internetu

Komentarze i rozwiązania Pokaż: