Tworzenie bazy restauracji, hoteli, sklepów i innych - certyfikat Miejsce Przyjazne Psom

umiejętności: tworzenie baz danych
Termin realizacji: 2015-09-06

Opis zadania

Cel

Potrzebujemy pomocy w pozyskiwaniu chętnych do współpracy restauracji, hoteli, sklepów i innych obiektów, gdzie można bez problemu wejść z psem. Dla takich miejsc mamy certyfikat "Miejsce Przyjazne Psom" , a dodatkowo umieszczenie w naszej bazie i (to odpłatna część oferty) - promocję na naszym portalu, oraz promocję na FB. Korzyść dla odbiorców jest oczywista, dodatkowe źródło klientów.

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2015-08-20 14:46:24
Prosimy o uściślenie treści zadania:
1. Potrzebujecie pomocy wolontariuszy w stworzeniu bazy restauracji, hoteli, sklepów i innych obiektów - czyli czekacie na propozycje takich miejsc od wolontariuszy?
2. Czy potrzebujecie pomocy wolontariuszy w skonstruowaniu treści takie zaproszenia do współpracy dla ww. miejsc?

Jeśli oba, stwórzcie dwa osobne zadania - tak będzie łatwiej, bo im bardziej precyzyjny opis zadania, tym szybciej znajdziecie wolontariuszy do pomocy :)
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2015-08-25 13:37:28
Sądziliśmy że to jasne, ale możemy się mylić :) Nie czekamy na zgłaszanie takich miejsc, potrzebujemy żeby wolontariusz usiadł i podzwonił do takich obiektów, porozmawiał z nimi o naszej ofercie. Jeśli wyrażą chęć otrzymania naszego certyfikatu umieścił ich na liście z nr tel i adresem strony, a następnie przesłał tę listę do nas.
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2015-08-25 13:46:44
Dzieki za wyjaśnienie - wcześniej zupełnie inaczej to zrozumiałam.

A czy wobec tego macie już bazę miejsc, do ktorych wolontariusz ma dzwonić? Albo jakieś materiały, na których wolontariusz ma się opierać? Bez takich informacji to trudne zadanie. Pamiętajcie: Wy doskonale znacie Wasz projekt/serwis, a wolontariusze to osoby, które stykają sie z nim po raz pierwszy, dlatego powinni być przez Was dobrze przygotowani do wykonania zadania - np. żeby nie powiedzieć nieprawdy (nawet przez przypadek!), nie obiecać danemu miejscu za dużo korzyści, etc.

Jeśli macie takie materiały, możecie zamieścić je w komentarzu w załączniku :)
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2015-08-26 11:51:18
Ok, dziękujemy za sugestie. Oczywiście możemy udostępnić wolo ofertę jaką przygotowaliśmy dla obiektów przyjaznych psom i link do naszej bazy w powijakach http://dogosfera.pl/miejsca-przyjazne-psom/ Bazy miejsc do których trzeba zadzwonić nigdy nie tworzyliśmy, po prostu wpisujemy w Google np."restauracje Kraków" i dzwonimy. To samo z hotelami itd. Ale gdzie tu jest mozliwość dodania załącznika?
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2015-08-27 08:47:35
Spółdzielnia Socjalna www.dogosfera.pl, kliknijcie czerwony guzik "Rozwiązanie", a potem niebieski guzik "Przeglądaj" - zrzut ekranu w załączniku :)