Dodawanie postu

umiejętności: tworzenie i edycja tekstów tworzenie i edycia multimediów moderowanie (np. forów)
Termin realizacji: 2017-07-01

Opis zadania

Cel

Wybór zdjęć zamieszczanych na dysku Google i przesyłanych za pomoca linku i zamieszczanie zdjęć z krótkim ciekawym postem zawracałaby uwagę na działalność stowarzyszenia.
Publikacja będzie moderowana przez administratora

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-05-28 00:37:18
Jestem chętna, by podjąć się zadania:)
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-05-29 09:21:25
Super :) cudownie wspaniale! Dzięki za gotowość do współpracy :) wiadomość PW na fb poszła. Żeby nadać uprawnienia musimy się mieć w znajomych :)
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-06-02 12:19:12
Jestem chętna :)
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-06-05 12:38:03
Cześć :) dzięki Natalia i Iza za chęć do współpracy :) To może pierwsze zadanie na szybko? na podstawie zdjęć , które prześlę przez fb napiszcie proszę krótką informację zarówno nadającą się na fb jak i do gazety. Nasze lokalne gazety dużo informacji udostępniają również poprzez krótkie posty na fb .

Zamysł na posty jest taki, że pomagałybyście zgrabnie układać to w fajne zdania i artykuły na podstawie tego co widzicie na zdjęciach i ewentualnie jakiś krótkich informacji od nas np. , że Dzień Dziecka zorganizowany został przez sołtysa wsi we współpracy z OSP w Chomiąży i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, którzy zorganizowali stanowisko dot. pierwszej pomocy i pokaz strażacki. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza sprawdziła się w teście z zakresu pierwszej pomocy, w którym chętnie wzięły udział również obecne dzieci . Organizacja sfinansowana została z Funduszu Sołeckiego oraz dzięki sponsorom, którymi byli mieszkańcy wsi Chomiąża, za co w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy. W organizację włączyło się również Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalnej ADSUM oraz LZS Skoczki, którzy udostępnili sprzęt sportowy. Z Funduszu Sołeckiego sołtys zakupił maszynę do waty cukrowej. Dzieci były szczęśliwe, że mogą jeść watę kolorową i smakową bez ograniczeń.
Ważne jest żeby oddać emocje , zauważyć na zdjęciach jakieś drobiazgi typu tęcza, dobra zabawa, uśmiech dzieci na twarzach.
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-06-05 12:39:40
Natalia znajdź nas na fb https://www.facebook.com/InjcjatywalokalnaADSUM/ i odezwij się :) jest to niezbędne do nadania uprawnień do redagowania strony :)
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-06-11 08:28:00
Napisałam do państwa na FB juz dawno ;)
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-06-17 23:12:08
Wybacz :) już się poprawiamy