Tłumaczenie Chórtownika na j. rosyjski
z projektu: E-biuletyn "Chórtownik" użytkownika: Chórtownia

umiejętności: wykonywanie tłumaczeń
Termin realizacji: 2017-12-31

Opis zadania

Cel

Szukamy osoby, która podejmie się tłumaczenia Chótowników wydawanych mniej więcej raz w miesiącu na język rosyjski. Będzie on wysyłany do tych użytkowników Chórtowni, którzy wybrali j. angielski jako język komunikacji. Obecnie jest to ponad 80 osób.

Ponadto Chórtownik jest publikowany na stronach portalu Chórtownia i stamtąd trafia do kolejnych kilkudziesięciu osób, głównie dyrygentów mających wpływ na prowadzoną przez siebie działalność kulturalną.

Współpracę wyobrażamy sobie w ten sposób, że wersję polską wysyłamy mailem i czekamy na tłumaczenie, które powinno być zrobione maksymalnie tydzień później, inaczej to nie ma sensu.

Chórtowniki nie są długie - zawierają zwykle kilka punktów po 3-4 zdania.

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-04-25 08:52:46
Dzień dobry,
chętnie podejmę się tłumaczeń na j.rosyjski.
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-05-10 17:49:35
Dzień dobry, chętnie się zajmę tłumaczeniami na język rosyjski.
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-08-20 20:41:20
Witajcie!
Dostałam od Was zgłoszenie, że możecie zająć się tłumaczeniem Chórtownika na rosyjski. Przepraszam, że nie odpisałam od razu, ale od wtedy nic nie pisałam, więc nie było czego tłumaczyć. Dopiero teraz w przygotowaniu jest numer sierpniowy, jak będzie gotowy, dam znać. A tymczasem proszę o przetłumaczenie sprawozdania za 2016 rok - jest powieszone jako nowy projekt. Pozdrawiam, J.