Wsparcie w organizacji konferencji SM i co z tego, przygotowywanie bazy teleadresowej, wsparcie w kontaktach telefonicznych

umiejętności: tworzenie baz danych wyszukiwanie informacji inne
Termin realizacji: 2024-05-17

Opis zadania

Cel

Wsparcie organizacyjne w przygotowaniach do konferencji „SM – i co z tego…?”, która odbędzie się w dn. 18-19.05.2024 r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.
Organizatorem konferencji jest Fundacja StwardnienieRozsiane.Info

Zakres obowiązków

1. Przygotowywanie bazy kontaktów – przede wszystkim adresów e-mail wskazanych przez nas osób i instytucji. Będą to oficjalne adresy, dostępne na oficjalnych stronach internetowych. Przede wszystkim będą to podmioty z branży medycznej (szpitale, przychodnie) oraz oficjalne instytucje administracji publicznej.
2. Wykonywanie w imieniu Fundacji telefonów do instytucji wskazanych w pkt. 1. Będą to np. telefony do placówek medycznych zajmujących się leczeniem stwardnienia rozsianego z informacją o zbliżającej się konferencji i prośbą o możliwość wysłania maila (z pytaniem o podanie konkretnego adresu mailowego) z informacjami dla pacjentów o konferencji.
Zapraszamy do współpracy zarówno osoby chcące wesprzeć nas w realizacji zadań opisanych zarówno w pkt. 1 i 2, jak i tylko w jednym, wybranym punkcie.
Preferujemy osoby z doświadczeniem w realizacji analogicznych działań w przeszłości.

Forma rozwiązania

Przesyłanie mailem znalezionych adresów, wykonywanie połączeń telefonicznych
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Wyszukiwać i filtrować informacje
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Angażować się w działania obywatelskie online
  • Współpracować online z innymi
  • Kreatywnego korzystania z Internetu

Komentarze i rozwiązania Pokaż: