Przebudowa baz danych w workspace Google

umiejętności: tworzenie baz danych
Termin realizacji: 2024-05-16

Opis zadania

Cel

Jako Stowarzyszenie Mudita wspieramy opiekunów osób z niepełnosprawnościami.
W programie wolontariatu wytchnieniowego łączymy wolontariuszy z rodzinami. tworzymy sieci wsparcia polegające na łączeniu rodzin osoby z niepełnosprawnością z wolontariuszami. Wolontariusz raz w tygodniu, przez 2-3 godziny dziennie pełni opiekę lub spędza czas z dzieckiem lub dorosłą osobą z niepełnosprawnością. W tym czasie inni członkowie rodziny zyskują czas dla siebie, mogą odpocząć, albo załatwić różne sprawy (np. wizyta u lekarza).
Staramy się pokazywać, że wsparcie nie wymaga dużych pieniędzy ani szczególnych kwalifikacji - każdy z nas może zastanowić się, można zastanowić się nad tym, czy sąsiedzi nie potrzebują pomocy z zakupami czy ze zniesieniem wózka.

Ta realizacja sprawiłaby, że praca koordynatorek regionalnych byłaby szybsza i dzięki temu moglibyśmy pomóc większej ilości osób.

Zakres obowiązków

W naszych bazach danych mamy mnóstwo zgłoszeń z całej Polski. Bazy się cały czas rozrastają. Jako, że pracujemy w zespołach wojewódzkich potrzebujemy zrobić dodatkowe aktywne arkusze wojewódzkie, które będą się zaciągały z bazy głównej.

Forma rozwiązania

Dodatkowe arkusze wojewódzkie w bazach danych.

Prosimy o zgłoszenia na mila: wolontariat@stowarzyszeniemudita.pl
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Wyszukiwać i filtrować informacje
  • Przetwarzać wyszukane informacje
  • Angażować się w działania obywatelskie online
  • Modyfikować istniejące treści
  • Rozwiązywania problemów technicznych

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2024-01-24 17:49:55
Witam, chciałabym zgłosić się do projektu, jak mogę tego dokonać? :)
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2024-02-01 11:57:40
Prosimy o zgłoszenia na maila: wolontariat@stowarzyszeniemudita.pl
Zapraszam serdecznie do kontaktu :-)
administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2024-02-02 20:13:41
Drogi Zespole Stworzyszenia, dziękujemy za ciekawe i ważne zadanie :)
Aleksandro - wspaniale, że zgłosiłaś się wstępnie wesprzeć Stowarzyszenie, dziękujemy za Twoje zaangażowanie na TuDu! :)

Podpowiadamy jednak, że tutaj, w zadaniach na forum TuDu umieszczane są wyłącznie jednorazowe, realizowane tu bezpośrednio na forum zadania. Rozumiemy, że wiele zadań wymaga koordynacji, bezpośredniego kontaktu, dłuższej relacji - i właśnie dlatego stworzyliśmy zakładkę ogłoszeń dla organizacji i e-wolontariuszy, byście mogli działać razem dłużej i bezpośrednio. :)
Prosimy zatem skopiować zadanie do działu ogłoszeń (poszukujemy wolontariusza/wolontariuszki na dłużej). W przypadku pomyślnego ukończenia prosimy także o pozostawienie komentarza i zamknięcie zadania tutaj, by inni e-wolontariusze nie zgłaszali się, gdy zadanie jest już realizowane. Dziękujemy!