Przebudowa baz danych w workspace Google

Początek: 2024-01-10 Koniec: 2024-05-16
Jako Stowarzyszenie Mudita wspieramy opiekunów osób z niepełnosprawnościami.
W programie wolontariatu wytchnieniowego łączymy wolontariuszy z rodzinami. tworzymy sieci wsparcia polegające na łączeniu rodzin osoby z niepełnosprawnością z wolontariuszami. Wolontariusz raz w tygodniu, przez 2-3 godziny dziennie pełni opiekę lub spędza czas z dzieckiem lub dorosłą osobą z niepełnosprawnością. W tym czasie inni członkowie rodziny zyskują czas dla siebie, mogą odpocząć, albo załatwić różne sprawy (np. wizyta u lekarza).
Staramy się pokazywać, że wsparcie nie wymaga dużych pieniędzy ani szczególnych kwalifikacji - każdy z nas może zastanowić się, można zastanowić się nad tym, czy sąsiedzi nie potrzebują pomocy z zakupami czy ze zniesieniem wózka.
W naszych bazach danych mamy mnóstwo zgłoszeń z całej Polski. Bazy się cały czas rozrastają. Jako, że pracujemy w zespołach wojewódzkich potrzebujemy zrobić dodatkowe aktywne arkusze wojewódzkie, które będą się zaciągały z bazy głównej.
Ta realizacja sprawiłaby, że praca koordynatorek regionalnych byłaby szybsza i dzięki temu moglibyśmy pomóc większej ilości osób.
Przeglądasz Archiwum