Baza maili do wydziałów ds. organizacji pozarządowych wg powiatów

umiejętności: tworzenie baz danych wyszukiwanie informacji
Termin realizacji: 2024-03-31

Opis zadania

Cel

Celem zadania jest utworzenie bazy maili do wydziałów/komórek zajmujących się organizacjami pozarządowymi (NGO) w każdym powiecie. Potrzebujemy bazy kontaktów, aby upowszechniać informacje o tworzonym przez nas projekcie, który kierujemy właśnie do organizacji pozarządowych. Tworzymy darmową aplikację do prowadzenia uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów przez NGO, dzięki czemu organizacje z mniejszym budżetem będą mogły prowadzić księgowość we własnym zakresie, przeznaczając środki z obsługi księgowej na działalność statutową.

Zakres obowiązków

- Wyszukiwanie i selekcja informacji
- Uzupełnienie danych w arkuszu kalkulacyjnym

Forma rozwiązania

Prosimy o uzupełnianie maili do wydziałów/komórek zajmujących się organizacjami pozarządowymi. Wydziały te są nazywane różnie, np. "Wydział Organizacji Pozarządowych", "Wydział Spraw Społecznych", "Wydział Zdrowia i Organizacji Pozarządowych", "Wydział Aktywności Obywatelskiej". Jeżeli powiat nie ma wydziału/komórki ds. NGO, nie widać maila, coś nie działa – prosimy uzupełnić mail ogólny do urzędu i przejść do kolejnego powiatu.

Prosimy o uzupełnianie danych według województw w arkuszu Google (dostęp ograniczony, udzielimy niezbędnego dostępu): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZL1DIfBSDr_kKYiIDqublLxyC1ihm2jeifBSYajJx7s/edit?usp=sharing
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Wyszukiwać i filtrować informacje
  • Przetwarzać wyszukane informacje

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2024-01-10 01:54:27
Mogę się tym zająć. Pozdrawiam.
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2024-01-15 14:22:18
Dzień dobry, dziękujemy za chęć pomocy! Prosimy o wysłanie prośby o udzielenie dostępu bezpośrednio z arkusza :)