Pomoc w zwiększeniu zasięgów FB Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych Jestem

umiejętności: tworzenie i edycia multimediów wyszukiwanie informacji projektowanie (np. grafiki) moderowanie (np. forów) dzielenie się doświadczeniem
Termin realizacji: 2024-03-31

Opis zadania

Cel

Bardzo prosimy o pomoc w zwiększeniu zasięgu naszej strony na FB https://www.facebook.com/StowarzyszenieRZJestem. Jesteśmy Stowarzyszeniem, które również wolontariacko wspomaga rodziny zastępcze. Natomiast social media, zarządzanie nimi, nie jest naszą mocną stroną. Czujemy, że moglibyśmy więcej, jednak nasze zasięgi są trochę zbyt małe. Nie znamy się na tym, nie wiemy jak to zrobić dobrze... Dlatego ....
Ogłoszenie kierujemy do osób, które chcą aktywnie angażować się w społeczność i mają zamiar pomóc Stowarzyszeniu Rodzin Zastępczych Jestem w zwiększeniu zasięgów na platformie Facebook. Poszukujemy wolontariuszy, którzy posiadają umiejętności związane z marketingiem społecznościowym, analizą danych oraz chęć współpracy w celu promowania naszej misji.

Współpraca w ramach tego projektu rozpocznie się od XI/XII 2023 i będzie trwała przez kolejne 3 miesiące (okres do ustalenia). Spotkania z wolontariuszami odbędą się w formie zdalnych konferencji w częstotliwości ustalonej z Wolontariuszami.

Zakres obowiązków

Optymalizacja Profilu: Pomoc w optymalizacji naszego profilu Facebooka pod kątem atrakcyjności, zgodności z trendami oraz zrozumienia dla naszej społeczności.

Analiza Statystyk: Regularne monitorowanie statystyk zasięgów, zaangażowania i innych istotnych wskaźników na Facebooku.

Raportowanie i Rekomendacje: Przygotowywanie raportów na podstawie analizy statystyk, wraz z rekomendacjami działań mających na celu zwiększenie efektywności.

Kampanie Promocyjne: Pomoc w tworzeniu i realizacji kampanii promocyjnych, w tym zarządzanie budżetem reklamowym.

Współpraca z Społecznością: Aktywne uczestnictwo w interakcjach z naszą społecznością na Facebooku, odpowiadanie na komentarze, pytania i zachęcanie do udziału.

Forma rozwiązania

Forma współpracy zostanie dostosowana do potrzeb Wolontariuszy.
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Współpracować online z innymi
  • Zarządzać tożsamością online
  • Tworzyć treści internetowe
  • Kreatywnego korzystania z Internetu

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2024-02-02 15:42:16
Dzień dobry bardzo chętnie pomogę w prowadzeniu strony!
administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2024-02-02 20:09:17
Drogi Zespole Stworzyszenia, dziękujemy za ciekawe i ważne zadanie :)
Otylio - wspaniale, że zgłosiłaś się wstępnie wesprzeć Stowarzyszenie, dziękujemy za Twoje zaangażowanie na TuDu! :)

Podpowiadamy jednak, że tutaj, w zadaniach na forum TuDu umieszczane są wyłącznie jednorazowe, realizowane tu bezpośrednio na forum zadania. Rozumiemy, że wiele zadań wymaga koordynacji, bezpośredniego kontaktu, dłuższej relacji - i właśnie dlatego stworzyliśmy zakładkę ogłoszeń dla organizacji i e-wolontariuszy, byście mogli działać razem dłużej i bezpośrednio. :)
Prosimy zatem skopiować zadanie do działu ogłoszeń (poszukujemy wolontariusza/wolontariuszki na dłużej). W przypadku pomyślnego ukończenia prosimy także o pozostawienie komentarza i zamknięcie zadania tutaj, by inni e-wolontariusze nie zgłaszali się, gdy zadanie jest już realizowane. Dziękujemy!