Pomoc w zwiększeniu zasięgów FB Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych Jestem

Początek: 2023-11-24 Koniec: 2024-03-31
Bardzo prosimy o pomoc w zwiększeniu zasięgu naszej strony na FB https://www.facebook.com/StowarzyszenieRZJestem. Jesteśmy Stowarzyszeniem, które również wolontariacko wspomaga rodziny zastępcze. Natomiast social media, zarządzanie nimi, nie jest naszą mocną stroną. Czujemy, że moglibyśmy więcej, jednak nasze zasięgi są trochę zbyt małe. Nie znamy się na tym, nie wiemy jak to zrobić dobrze... Dlatego ....
Ogłoszenie kierujemy do osób, które chcą aktywnie angażować się w społeczność i mają zamiar pomóc Stowarzyszeniu Rodzin Zastępczych Jestem w zwiększeniu zasięgów na platformie Facebook. Poszukujemy wolontariuszy, którzy posiadają umiejętności związane z marketingiem społecznościowym, analizą danych oraz chęć współpracy w celu promowania naszej misji.

Współpraca w ramach tego projektu rozpocznie się od XI/XII 2023 i będzie trwała przez kolejne 3 miesiące (okres do ustalenia). Spotkania z wolontariuszami odbędą się w formie zdalnych konferencji w częstotliwości ustalonej z Wolontariuszami.
Przeglądasz Archiwum