Opracowanie Ciekawostek w zakładce Ścieżki kariery w Mapie Karier

umiejętności: tworzenie i edycja tekstów inne zarządzanie projektami
Termin realizacji: 2024-12-31

Opis zadania

Cel

Sprawić, żeby użytkownicy Mapy Karier, wchodząc w zakładkę Ścieżki kariery na stronie mapakarier.org, mogli przeczytać interesujące wiadomości o różnych zawodach i poznali nieznane im, ciekawe profesje.

Zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie przygotowanie krótkich ciekawostek dotyczących zawodów w Mapie Karier. Ciekawostki w zakładce Ścieżki kariery zmieniają się co dwa tygodnie i za każdym razem dotyczą trzech różnych zawodów. Chcemy, żeby przykuwały uwagę i zachęcały użytkowników do zapoznania się z opisami tych ścieżek kariery.

Forma rozwiązania

Opracowanie ciekawostek dla co najmniej dwunastu dowolnych profesji spośród zawodów w Mapie Karier. Chcemy, żeby każda ciekawostka składała się z nagłówka (np. Nieznane zawody, Branża przyszłości, Aktualności, Świat lub inne), krótkiego tekstu (max. 120 znaków ze spacjami) dotyczącego wybranego zawodu oraz treści (max. 20 znaków ze spacjami) znajdującej się na przycisku, po kliknięciu którego użytkownik przeniesie się do opisu tego zawodu. Zawody wybrane do ciekawostek nie mogą się powtarzać.


Teksty będziesz wpisywać do arkusza Google Sheet, w którym znajdziesz wszystkie już wcześniej opublikowane ciekawostki, na których możesz się wzorować. Oprócz tekstu wkleisz link do karty konkretnego zawodu w Mapie Karier i wpiszesz, z jakiej branży jest ten zawód.


Jeśli chcesz zająć się tym zadaniem, podaj nam swój mail w komentarzu poniżej albo napisz do nas na adres: wolontariat@katalysteducation.org. My wtedy udostępnimy Ci arkusz do wpisywania ciekawostek.
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Współpracować online z innymi
  • Tworzyć treści internetowe
  • Kreatywnego korzystania z Internetu
  • Innych umiejętności
  • Inne

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-03-27 16:30:54
Bardzo chętnie podejmę się tego zadania :)
marta-florczak6@wp.pl
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-03-28 10:51:04
Cześć, Marto! Wysłaliśmy do Ciebie maila z linkiem do arkusza, w którym będziesz mogła wpisywać ciekawostki. Dziękujemy, że chcesz pomagać nam w ulepszaniu Mapy Karier :)
administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-03-28 13:42:56
Droga Fundacjo, dziękujemy za ciekawe zadanie! :)
Prosimy bardzo pamiętajcie o zadach społeczności i transparentności - zadania w tym dziale wykonywane są bezpośrednio na platformie TuDu, widocznie dla wszystkich zarejestrowanych wolontariuszy. Tak, by zglaszające się tutaj osoby (wspaniali wolontariusze!) wiedzieli, na jakim etapie jest zadanie, czy mogą się jeszcze włączyć i by mogli bezpośrednio dodac rozwiązanie tutaj na forum, by budować swoje portfolio. :)
Prosimy zatem: a) o drobną redakcję ogłoszenia - z prośbą o wstawianie rozwiązan poniżej, bezpośrednio informacją o dostępnych tematach, b) jeśli wolicie bezpośrednia komunikację mailowo i dłuższą współpracę - prosimy o przerzucenie po prostu zadania do działu ogłoszeń. :)
Dziękujemy, że jesteście! :)
administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-04-11 14:03:40
To zadanie jest dostępne tutaj: https://tudu.org.pl/project/offer/show/94 :) E-wolontariusze, Marto, zapraszamy do zgłoszeń :)
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-04-12 11:21:27
Oto ciekawostki :)