Wordpress - udzielenie lekcji/konsultacji w zakresie prowadzenia strony www

umiejętności: tworzenie stron www/aplikacji udzielanie profesjonalnych porad dzielenie się doświadczeniem inne
Termin realizacji: 2019-03-24

Opis zadania

Cel

Fundacja NON LICET z siedzibą we Wrocławiu od ponad 20 lat niesie pomoc osobom, które doświadczają różnego rodzaju przemocy domowej. Pomagamy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Zapewniamy wsparcie, informujemy o prawach i formach pomocy, pomagamy znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji.

Dużo osób potrzebujących pomocy trafia do nas dzięki stronie internetowej www.nonlicet.pl, którą - w oparciu o projekt graficzny Estera Krawczyk (https://esterakrawczyk.com/) - elegancko przygotowała dla nas firma Fingo Software House, poświęcając swój czas i zasoby. Łatwo jest nas znaleźć w wyszukiwarce Google, co zawdzięczamy wsparciu ekipy wolontariuszy firmy Google Wrocław. Każdego dnia, gdy przyjmując zgłoszenie dowiadujemy się, że osoby pokrzywdzone znalazły nas właśnie dzięki stronie www, czujemy ogromną wdzięczność, że mamy takie proste w obsłudze i skuteczne narzędzie.

Jednak po ostatniej aktualizacji WP mamy trudności w obsłudze strony www.nonlicet.pl. Poszukujemy kogoś, kto zna się na Wordpressie i mógłby nam pomóc, konsultując i doradzając nam, prowadząc dla nas mini-lekcje online lub przez Skype'a. Stronę prowadzimy samodzielnie, ale niektóre funkcje i ustawienia są dla nas sporym wyzwaniem - chętnie posłuchamy rad doświadczonej osoby i dowiemy się, jak rozwiązać problemów.

Zakres obowiązków

Udzielenie konsultacji, porady, w jaki sposób rozwiązać następujące problemy w Wordpressie.

Forma rozwiązania

Udzielenie konsultacji, porady, w jaki sposób rozwiązać następujące problemy w Wordpressie - w formie pisemnej, online, na czasie lub przez Skype'a.

Przykładowe problemy na ten moment:
1. Co zrobić, żeby strona w wyszukiwarce nie pokazywała się jako "niezabezpieczona"?
2. Co zrobić, żeby przez formularz kontaktowy nie wpadał spam?
3. Jak stworzyć nową podstronę w menu? Fundacja działa ponad 20 lat i ma duże doświadczenie, chciałabym gdzieś na stronie umieścić jego opis - pomyślałam o dodatkowej informacji np. o podtytule "Doświadczenie" w zakładce "O nas" i/lub "Nasze działania".
4. Gdzie na stronie zamieścić informację o RODO i jak to zrobić, żeby była widoczna? Na wielu stronach, które odwiedzałam, jest bardzo widoczna, a u nas jest tylko na samym dole " Polityka prywatności | Dane osobowe w Fundacji NON LICET (RODO)"

Rozwiązanie:
Opis rozwiązania problemu w formie pisemnej lub przekazany podczas konsultacji online.
Kontakt: tel: 531937176, fundacja@nonlicet.pl.
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Współpracować online z innymi
  • Modyfikować istniejące treści
  • Rozwiązywania problemów technicznych
  • Inne

Komentarze i rozwiązania Pokaż: