Wordpress - pomoc techniczna przy prowadzeniu strony dla osób pokrzywdzonych przemocą domową

Początek: 2019-03-07 Koniec: 2019-07-31
Osoba znająca się na obsłudze Wordpressa poszukiwana!

Fundacja NON LICET z siedzibą we Wrocławiu od ponad 20 lat niesie pomoc osobom, które doświadczają różnego rodzaju przemocy domowej. Pomagamy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Zapewniamy wsparcie, informujemy o prawach i formach pomocy, pomagamy znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji.

Dużo osób potrzebujących pomocy trafia do nas dzięki stronie internetowej www.nonlicet.pl, którą - w oparciu o projekt graficzny Estera Krawczyk (https://esterakrawczyk.com/) - elegancko przygotowała dla nas firma Fingo Software House, poświęcając swój czas i zasoby. Łatwo jest nas znaleźć w wyszukiwarce Google, co zawdzięczamy wsparciu ekipy wolontariuszy firmy Google Wroclaw. Każdego dnia, gdy przyjmując zgłoszenie dowiadujemy się, że osoby pokrzywdzone znalazły nas właśnie dzięki stronie www, czujemy ogromną wdzięczność, że mamy takie proste w obsłudze i skuteczne narzędzie.

Jednak po ostatniej aktualizacji WP mamy trudności w obsłudze strony www.nonlicet.pl. Czy znacie kogoś, kto zna się na Wordpressie i mógłby nam pomóc? Stronę prowadzimy samodzielnie, ale niektóre funkcje i ustawienia są dla nas sporym wyzwaniem - chętnie posłuchamy rad doświadczonej osoby i dowiemy się, jak rozwiązać kilka drobnych problemów, które "wyskoczyły" po aktualizacji.

Czy ktoś z Was może nam pomóc? Znacie taką osobę, która od czasu do czasu może jako spec udzielić nam kilku wskazówek, choćby online, np. przez Skype'a? :)

Jeśli tak, to prosimy - wyślijcie do nas wiadomość prywatną, napiszcie na maila fundacja@nonlicet.pl lub zadzwońcie/wyślijcie sms-a pod numer 531937176. Między 16:00 a 20:00 od poniedziałku do czwartku jesteśmy również dostępni pod numerem (71) 361 97 70, ale ten numer jest często zajęty - to nasz telefon dyżurny.

Prosimy też o udostępnianie naszego posta - może wśród Waszych znajomych jest osoba, która podzieli się z nami wiedzą, lub zna kogoś innego, kto będzie mógł nam pomóc:)

Dziękujemy!

W imieniu zespołu Fundacji NON LICET
Wiceprezes Zarządu Agnieszka Świętczak
nr tel.: 531 937 176
a.swietczak@nonlicet,pl
fundacja@nonlicet.pl