Pomoc w przygotowaniu materiałów na blog stowarzyszenia

Początek: 2018-12-17 Koniec: 2019-02-28
Witajcie e-wolontariusze!
Studenckie Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym ma dla Was zadanie specjalne. Założyliśmy blog https://supersspn.blogspot.com/. Mamy tam na razie tylko kilka postów. Po części jest to 'kronika' naszych działań, ale jednocześnie chcielibyśmy dzięki niemu pomóc osobom niepełnosprawnym w spełnianiu turystycznych marzeń. Mamy trochę materiału do ogarnięcia.
Jak możesz nam pomóc?
- możesz przeredagować nasze dawne recenzje ze spotkań i wypadów naszej grupy - do blogowej formy
- możesz pomóc na 'obrobić' zdjęcia, do postów na blogu.
Podzielimy projekt na małe zadania. 1 zadanie = 1 tekst do przeredagowania lub 1 zadanie = 5-6 zdjęć ze spotkania do obróbki.

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie

Kilka słów o nas
Działamy dla około 20 osób niepełnosprawnych fizycznie i intelektualnie. Nie specjalizujemy się w określonym rodzaju niepełnosprawności - mamy podopiecznych z mózgowym porażeniem dziecięcym w różnych stopniach, z rozszczepem kręgosłupa oraz schorzeniami sprzężonymi z tymi niepełnosprawnościami. Wszyscy nasi podopieczni są już pełnoletni, najstarszy jest po 50-tce, najmłodsi tuż przed 30-stką.
Podopieczni SSPN przepadają za spędzaniem czasu poza domem. W tym celu wolontariusze zabierają ich w te same miejsca, w których bywają osoby sprawne. Razem podróżujemy, organizujemy rajdy i wycieczki, chodzimy do kina, klubów, na karaoke, piknikujemy i gramy w boccię, testujemy interaktywne wystawy. Koszty wstępów ponosi SSPN ze składek członków, a wolontariusze dają w zamian swoją pomoc. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zwykle w sobotę lub niedzielę.

SSPN i socialmedia
Mamy stronę internetową www.sspn.pl
Znajdziesz nas na facebooku: facebook.com/SSPNPoznan/
Od niedawna jesteśmy też na instagramie pod: www.instagram.com/sspnpoznan/


Przeglądasz Archiwum