Świeżynka TuDu

Artur Skotarek

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem inne wyszukiwanie informacji

Artur lat 31 zamieszkały w Rawiczu, województwo Wielkopolskie, przedsiębiorca, działacz społeczny i samorządowy. Moimi najdłuższymi pasjami jest motoryzacja (doradztwo w kupnie i sprzedaży samochodów) i sport (uwielbiam turystykę rowerową) i dzięki temu 6 lat temu zaangażowałem się w działalność społeczno-samorządową (obecnie jestem w zarządzie rady osiedla ) interweniując ponad 300 razy w sprawie niebezpiecznych miejsc na drogach, chodnikach i ciągach pieszo-rowerowych proponując rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, kilkanaście moich sugestii wprowadzono w życie. Dzięki temu poznałem wiele norm i aktów prawnych regulujących działania administracji samorządowej. Interesujące mnie zagadnienia to bezpieczeństwo (szczególnie ruchu drogowego i ogólne), mobilność miejska, ekologia i zrównoważony rozwój oraz transparentność działań organów władzy samorządowej. Najnowszym moim przedsięwzięciem jest strona na Facebooku Aktywna Społeczność Gminy Rawicz, gdzie dzielę się wiedzą o funduszach na działania ze sfery pożytku publicznego.

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
2
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
1
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
1

Oceny wykonanych zadań

Konkursy dla ngo
2018-02-23 19:21:26

Cześć Artur

Konkursy dla ngo wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Wyszukiwanie informacji o aktualnych konkursach grantowych ogłaszanych przez fundacje...!

Treść oceny:
Informacja dobrze zredagowana i znaleziona na czas.

Moje organizacje

Konkursy dla ngo
Konkursy dla NGO to społeczność, dzięki której można znaleźć aktualne informacje o konkursach grantowych i innych ważnych dla organizacji informacjach. Działamy: - na Facebooku https://www.facebook.com/konkursyNGO/ , - prowadzimy bloga http://konkursy-dla-ngo.blogspot.com/ (gdzie publikujemy m.in. zestawiania linków do stron różnych instytucji ogłaszających konkursy) - Kalendarz konkursów grantowych http://konkursy-dla-ngo.blogspot.com/search/label/kalendarz%20KONKURSY%20i%20WAŻNE%20TERMINY%20DLA%20NGO (na dole strony) - Twitter: https://twitter.com/KonkursyDlaNGO, dzięki któremu udało się już uzyskać kilka odpowiedzi wprost od ministerstw :) Grupy dyskusyjne na FB: FIO: konkurs dla NGO www.facebook.com/groups/FIOforum/ ASOS: konkurs dla NGO www.facebook.com/groups/ASOSforum/ MKiDN: konkursy dla NGO i innych www.facebook.com/groups/MKiDNkonkursyNGO/ EFS 2014-20: konkursy dla NGO www.facebook.com/groups/projektyEFSmiekkie/ SPORT: konkursy dla NGO i innych www.facebook.com/groups/sport.konkursydlango/ MŁODZIEŻ - konkursy dla NGO i polityka młodzieżowa https://www.facebook.com/groups/mlodziezNGO/?fref=ts Fundusze norweskie dla NGO www.facebook.com/groups/norweskiedlaNGO/ Erasmus: konkursy dla NGO www.facebook.com/groups/ErasmusPlusdlaNGO/ Oraz fora wojewódzkie: www.facebook.com/groups/slaskie.konkursydlaNGO/ www.facebook.com/groups/lubelskie.konkursydlaNGO/ www.facebook.com/groups/mazowieckie.konkursydlaNGO/ www.facebook.com/groups/lodzkie.konkursydlaNGO/ Prowadzimy ten projekt na zasadzie e-wolontariatu. Jesteśmy mikro-zespołem wolontariuszy (a właściwie wolontariuszek). Chcemy także, abyście współtworzyli z nami ten projekt - zachęcamy do wyszukiwania informacji o konkursach, którymi chcielibyście się podzielić z innymi.