Super Pomocnik

Mirka Łapińska

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem inne projektowanie (np. grafiki) tworzenie i edycia multimediów tworzenie i edycja tekstów udzielanie profesjonalnych porad wykonywanie tłumaczeń wyszukiwanie informacji

Jestem otwarta na podejmowanie kreatywnych wyzwań w branży związanej z obróbką graficzną, zarówno obrazów statycznych jak i filmów oraz animacji. W nowym dla siebie kierunku, stawiam na rozwój umiejętności projektowych, obsługi programów oraz sprzętu fotograficznego i filmowego. Jako architekt z wykształcenia mam do tego wszelkie predyspozycje. https://www.linkedin.com/in/mirkalapinska/

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
11
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
10
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
10

Oceny wykonanych zadań

Dobry Pomysł
Wiadomość od: Dobry Pomysł, ocena wykonania zadania: Montaż wywiadu
2018-10-02 20:33:03

Cześć Mirka

Dobry Pomysł wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Montaż wywiadu!

Treść oceny:
Z całego serca chciałem serdecznie podziękować Mirce Łapińskiej za dotychczasową pomoc. Miałem problem z montażem filmu, a Mirka nie tylko zajęła się tym problemem, ale zaangażowała się na maksa w całą pracę nad rozwojem i promocją mojej fundacji w mediach społecznościowych. Cały czas starała się wybadać, jakie jeszcze mam potrzeby w tym zakresie i sama proponowała nowe pomysły i sugestie, jak może pomóc, wykorzystując maksymalnie swoje umiejętności, możliwości i doświadczenie. Taki wolontariusz to skarb dla każdej fundacji, tak że gorąco polecam dla organizacji, które potrzebują osoby, która wkłada dużo serca i zaangażowania do swojej pracy.

Dobry Pomysł
Wiadomość od: Dobry Pomysł, ocena wykonania zadania: Poprawa wizerunku strony Fundacji Dobry Pomysł
2018-10-02 20:25:26

Cześć Mirka

Dobry Pomysł wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Poprawa wizerunku strony Fundacji Dobry Pomysł!

Treść oceny:
Zadanie dotyczące poprawy wizerunku na Facebooku mojej fundacji Mirka zaproponowała już podczas pracy nad montażem wywiadu. Chciała, aby wszystkie działania były spójnie prowadzone, zarówno jeśli chodzi o treści jak i oprawę graficzną. Dzięki jej działaniom strona na Facebooku zyskała nowy świeży wygląd i zyskała dużo nowych polubień. Stała się coraz bardziej rozpoznawalna w sieci, co także przekłada się na realne działania ludzi chcących pomóc w działaniach Fundacji Dobry Pomysł.

Moje organizacje

Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa SALUS
Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "SALUS" została stworzona w celu propagowania zasad udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa a także tworzenia warunków do bezpiecznej zabawy, pomocy potrzebującym i edukacji w różnych obszarach.
Fundacja Akademia Sportu PRO-AM
Hej wolontariuszu :) Jesteśmy Fundacją promującą sport i aktywny tryb życia. Nasze działania skupiają się przede wszystkim na rodzinach oraz dzieciach. Wśród naszych sztandarowych projektów znajdziesz pierwszy warszawski turniej charytatywny tennis & squash (Warsaw Charity Cup) oraz program całorocznych bezpłatnych zajęć sportowych dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji finansowej lub rodzinnej ("Mamo! Idę na boisko"). Staramy się jak możemy żeby sport wraz ze wszystkimi swoimi pozytywnymi działaniami był dostępny dla jak największej grupy dzieci. Patrząc na naszych podopiecznych widzimy, że to działa! :) Będzie nam bardzo miło jeżeli razem z nami zechcesz zmieniać świat dzieci, będących w trudnej sytuacji życiowej, na lepsze :)
Fundacja Life Surfers
Hej Wolontariuszu! Zapraszamy do współpracy. W naszym działaniu skupiamy się na ludziach młodych. Chcemy tworzyć takie projekty, które będą dla nich pomocne we wchodzeniu w życie dorosłe, a także w zmaganiu się z problemami jakie napotyka mając 20 -30 lat. Organizujemy Weekendy Młodych, fora, koncerty, wyjazdy, róznego rodzaju spotkania, konferencje.
Dobry Pomysł
Fundacja którą prowadze powstala glownie w celu aby pomoc osobom w niezbednych podstawowych remontach mieszkan , lub domow, ktore zamieszkują ale brakuje im pieniedzy na ten remont lub wiedzy jak znalezc fachowca, ktory podejmie sie takiego drobnego remontu za rozsądne pieniądze i nie oszuka, lub nie narobi dodatkowych kosztów. W przyszlosci moja żona ma w planach pomagać również m.in. przy organizacji wspolnych zajęć dzieci i osób sedziwych, aby mogli razem spedzac fajnie czas i uczyc sie rownoczesnie szacunku do osob starszych. Ale to jak wyjdziemy z pieluch