Tłumaczenie ogłoszenia nt. międzynarodowego konkursu

umiejętności: wykonywanie tłumaczeń tworzenie i edycja tekstów
Termin realizacji: 2017-10-10

Opis zadania

Cel

Zapraszamy serdecznie do tłumaczenia (z j. angielskiego na j. polski) jednostronicowego opisu konkursu dla młodych architektów.

Dzięki Tobie będziemy mogli o tym poinformować na naszym portalu Moje Stypendium i umożliwić udział kandydatom z polski!

Zapraszamy!

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-10-05 20:41:48
Postaram się przetłumaczyć tekst na piątek lub sobotę.
Pozdrawiam
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-10-06 14:13:16
Świetnie, dziękujemy! :)
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-10-06 21:21:53
Przesyłam tekst wraz z tłumaczeniem w załączniku ,jeśli się nie wczyta to proszę napisać,a pod spodem wklejam samo tłumaczenie:

Międzynarodowa Nagroda VELUX

Opis

Są przyjmowane prace konkursowe-projekty do Międzynarodowej Nagrody VELUX. Konkurs jest otwarty dla dowolnego zarejestrowanego studenta Architektury- indywidualnie lub zespołowo - z całego świata.

Celem konkursu jest zainteresowanie studentów architektury tematem tego, jak używać światła dziennego i słonecznego jako głównych źródeł energii i oświetlenia oraz, jak zapewnić zdrowie i dobre warunki życia ludziom,którzy żyją i pracują w budynkach.

International VELUX Award rzuca wyzwanie studentom architektury, aby zbadać temat światła słonecznego i dziennego. Nagroda jest wydarzeniem odbywającym się co dwa lata od czasu pierwszej edycji w 2004.

Kto może brać udział?

Konkurs jest otwarty dla dowolnego studenta architektury lub zespołu studentów- z całego świata. Chcemy zachęcić kliku dyscyplinarne zespoły, wliczając w nie np., inżynierię, projektowanie i architekturę krajobrazu. Każdy student lub zespół studentów ,musi mieć akceptację i wsparcie swojego projektu przez nauczyciela- opiekuna naukowego z danej szkoły Architektury;

W konkursie bardzo chętnie zostaną przyjęte projekty indywidualne lub grupowe, studentów, którzy uczą się w roku 2017/18;

Nie ma limitu zgłoszeń z danej szkoły,ale uczestniczące placówki powinny zagwarantować jakość zatwierdzonych projektów naukowych, np. przez wstępną ich ocenę . Pracownicy VELUX nie biorą w tym udziału.

Nagroda
Pieniężna pula nagród sięga 30 000 euro. W zależności od werdyktu międzynarodowego jury zostanie przyznana Nagroda Główna wynosząca 5 000 euro (4000 euro dla studenta i 1000 euro dla nauczyciela-opiekuna naukowego), dla najbardziej wybitnych projektów. W zależności od wyników dla danego regionu geograficznego zostanie przyznana nagroda 1250 euro dla najlepszych projektów (1000 euro dla studenta i 250 euro dla nauczyciela). Jury może zezwolić na udzielenie specjalnych nagród za innowacyjne użycie produktów VELUX.

Jak Aplikować?

Możesz zgłosić swój projekt TUTAJ używając konta IVA tworzone podczas rejestracji.
http://iva.velux.com/users/new
Ostateczny termin: 1 kwietnia 2018
Aby uzyskać więcej informacji proszę odwiedzić oficjalną stronę internetową. http://iva.velux.com/
Kontakt : Grupa VELUX
iva@velux.com
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-10-09 10:15:57
Dziękujemy pięknie za sprawne i bardzo trafne tłumaczenie! :) Ogłoszenie znajduje się już w naszej bazie: http://www.mojestypendium.pl/konkurs/miedzynarodowa-nagroda-architektoniczna-velux/, by dotarło do jak największej liczby młodych architektów. Dodaliśmy w tytule "architektoniczna", by łatwiej było ją wyszukiwać na portalu.
Dziękujemy!