Potrzebny grafik komputerowy - 3 projekty.
z projektu: Wakacje z Klubem Taty użytkownika: Klub Taty w Dubinach

umiejętności: projektowanie (np. grafiki)
Termin realizacji: 2017-09-30

Opis zadania

Cel

Młoda grupa nieformalna potrzebuje do celów projktowych graficzki lub grafika komputerowego do celu opracowania projektów promujących projekt:
- opracowania projektu graficznego plakatu format A3,
- opracowania projektu graficznego ulotki formatu B4 - składanej (obustronny zadruk),

- oraz projektu graficznego tablicy wielkoformatowej (60 x 90 cm) do zadruku jednostronnego o treści poświęconej zdrowemu żywieniu,

Treść oczywiście dostarczamy sami (jak już opracujemy). Dajemy radę z GIMPem więc uprzejmie prosimy o projekty w .xcf (ale poradzimy i z innymi formatami) - poza powyższym nie wymyślamy i nie mądrzymy się.

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-09-12 08:14:55
Dzień dobry,
co prawda nie jestem z zawodu grafikiem, a jedynie z zamiłowania coś tam sobie 'dłubnę' w corelu (choć w gimpie też się zdarzało). Jeśli będę w stanie (na razie jest za mało informacji) - chętnie pomogę. Temat tym bliski mojemu sercu, że wychowałam się całkiem niedaleko (tak ze 20 km max) miejscowości Dubiny.
Dla przykładu, to link to plakatu wykonanego również tu, na tudu: http://tudu.org.pl/static/uploaded/project/434/comments/1636/f14981d3a85369c02bbe8f7ecd486b48.pdf
Pozdrawiam, Ula
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-09-13 09:04:28
Dzień dobry,
Jesteśmy "świeży" na TuDu i dopiero uczymy się komunikowania przez serwis. Z tego względu komunikuję się z Tobą przez komentarze. Dzięki za gotowość. Czego potrzebujemy - tak jak napisałem w ogłoszeniu chodzi nam o 3 projekty: plakatu (A3), ulotki B4, tablicy wielkoformatowej 60 x 90 cm. Poniżej szczegóły:
1. Właściwie potrzebny jest nam jedna warstwa graficzna którą z powodzeniem będziemy mogli nanieść zarówno na plakat A3 (typowy plakat promujący projekt - a raczej jego spotkanie podsumowujące), ulotkę B4 o zadruku dwustronnym - stanowiącą podsumowanie rezultatów projektu oraz tablicy informacyjnej (o zasadach zdrowego żywienia).
2. Na 1 z tychże 3 materiałów (do wykonania w ramach projektu) materiały mamy zgromadzone na chwilę obecną jedynie dla tablicy informacyjnej (o zasadach zdrowego żywienia) - tekst, logotypy programu, etc.). Pozostałe dwa są w opracowaniu.
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-09-13 09:34:12
Dzień dobry,
podaję zatem mój adres e-mail: urszula.bakalarz@gmail.com i proszę o wysłanie materiałów do tablicy, a ja po weekendzie zrobię szkic (do poniedziałku jestem 'odcięta' od komputera). Już się cieszę na takie kreatywne wyzwanie ;)
Pozdrawiam, Ula