Szukanie nowych sposobów promocji wystawy.

umiejętności: wyszukiwanie informacji udzielanie profesjonalnych porad dzielenie się doświadczeniem
Termin realizacji: 2017-07-20

Opis zadania

Cel

Szukamy nowych sposobów promocji naszej nowej wystawy "Neustettin Noir" :)
Wystawa dotyczyć będzie przedwojennej przestępczości i sposobów jej zwalczania będzie ją można oglądać w Muzeum Regionalnym w Szczecinku w okresie lipiec-wrzesień 2017.

Zwykłe sposoby promocji (FB, www, lokalne media) sprawiają, że zawsze docieramy do tych samych ludzi a chcielibyśmy znaleźć nowych odbiorców.

Ze względu na "kryminalny" charakter wystawy planujemy przesłać informacje o wystawie do portali zajmujących się tą tematyką, stron skupionych na literaturze kryminalnej itd. Czy uważacie, że to dobry pomysł?

Szukamy nowych, innowacyjnych sposobów promocji wystawy które wykorzystają jej tematykę np poszukiwanie wskazówek, znaków w przestrzeni miejskiej, zabawa w detektywa itd. Niestety, nie mamy dużych środków finansowych na ich realizację. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, sugestie itd.

Na wasze pomysły i sugestie czekamy w komentarzach.

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-07-06 17:29:46
Myślę, że ogólnie to dobre kierunki. Można także postarać się o patronaty medialne w portalach zajmujących się tematyką kulturalną (łatwiej o rozgłos). Warto także przygotować artykuł o wystawie dla portali podrozniczych jako atrakcji turystycznej. Można również opracować krótkie zagadki detektywistyczne związane z wystawą do publikacji na FB. Może udałoby się zorganizować grę miejska w ramach jakiegoś lokalnego eventu? Służę pomocą w działaniach promocyjnych :)
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-07-08 21:29:47
Super, dzięki za pomysły :)