Retusz cyfrowy prac plastycznych

umiejętności: tworzenie i edycia multimediów projektowanie (np. grafiki) inne
Termin realizacji: 2017-08-31

Opis zadania

Cel

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego zajmującą się kulturą warszawskiej Pragi. Naszym autorskim, interdyscyplinarnym projektem jest „Praga Gada”, w którym artyści adaptują na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi.

Zadaniem dla wolontariusza jest korekta barwna zeskanowanych wcześniej prac plastycznych seniorów, najchętniej w programie Adobe Photoshop. Oczekiwany poziom umiejętności to poziom zaawansowany (posłużenie się obróbką cyfrową celem osiągnięcia obrazu wysokiej jakości), jednakże wolontariusz będzie mógł uzyskać nasze wsparcie w formie instruktażowego materiału.

Ze względu na ograniczenia w pojemności załącznika portalu tudu.pl, prosimy o kontakt mailowy na adres paragagada@gmail.com - drogą mailową zostanie przesłane materiały: plik po obróbce i przed obróbką, filmik instruktażowy oraz plik, który należy poddać obróbce.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy referencje oraz uhonorujemy Cię komiksem z naszej unikalnej serii "Praga Gada" :)

Serdecznie zapraszamy do współdziałania!

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-07-23 12:02:07
Witam,

Jestem zainteresowana współpracą z Państwem. Pisałam na podany mail ale poczta nie znalazła takiego adresu, w związku z tym proszę o kontakt na adres mailowy 2necocard@gmail.com.
Pozdrawiam,

M.F.