Konwertowanie plików 2

umiejętności: tworzenie i edycja tekstów inne
Termin realizacji: 2017-06-30

Opis zadania

Cel

W związku z przygotowaniami do stworzenia scenariuszy komiksowych, zadaniem dla wolontariusza jest zamiana wcześniej przygotowanych plików z formatu .pdf na tekst w edytorze tekstów, czyli .doc. Dla zainteresowanych kulturą Warszawy, digitalizacja dotyczy opowiadań wielkiego warszawskiego felietonisty, Stefana "Wiecha" Wiecheckiego, które posłużą nam jako bazowy materiał na scenariusze komiksowe najnowszego albumu pn. "Praga Gada Wiechem"

W zamian za Państwa zaangażowanie i zdigitalizowanie co najmniej 20 plików (patrz inne zadania w ramach projektu "Praga Gada Gwara") oferujemy referencje oraz przekażemy Państwu komiks z naszej serii „Praga Gada”.

Serdecznie zachęcamy do współdziałania!

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-06-23 16:51:38
Chętnie się tym zajmę, tylko proszę o odpowiedź, czy dobrze wykonałam to zadanie i czy odpowiada Państwu taka forma graficzna.
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-06-26 10:22:17
Dzień dobry. Uprzejmie dziękuję za Pani pomoc. Bardzo dobrze zrobiony plik, o to właśnie nam chodzi :) Proszę śledzić kolejne zadania w ramach projektu "Praga Gada Gwarą", będę sukcesywnie dodawać kolejne zadania, będę bardzo wdzięczna za każdą ilość przekonwertowanych plików. Przy większej ilości zrobionych plików (najlepiej jak najwięcej, ale min. 20) zostanie Pani uhonorowana naszym komiksem z serii Praga Gada :) Pozdrawiam serdecznie, Anna Stępień, Fundacja Animacja