Pomysłodawca postów na stronę na Facebooku

umiejętności: tworzenie i edycja tekstów wyszukiwanie informacji
Termin realizacji: 2017-05-19

Opis zadania

Cel

Fundacja Benevolens powstała w 2014 roku, a swoją siedzibę posiada w Głuchołazach (woj. opolskie). Zajmujemy się ochroną zabytków i przyrody miejsca, w którym działamy, w centrum naszych zainteresowań jest człowiek. Obecnie wspieramy organizację letnich koncertów muzycznych, pn. „Muzyka Pośród Gór – koncerty promenadowe” - projekt obywatelski, który został dopuszczony do głosowania w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego. Walczymy o głosy mieszkańców powiatu nyskiego, by projekt mógł zostać zrealizowany i otrzymać dofinansowanie. Numer projektu: P/ONY/3/DKS.
Celem zadania wolontariusza jest dotarcie do jak największej liczy odbiorców, uprawnionych do głosowania na zadanie w ramach budżetu obywatelskiego woj. opolskiego, tj. mieszkańców powiatu nyskiego. Zależy nam na zachowaniu systematyczności postów i aby nasz fanpage tętnił życiem. Czekamy na Wasze propozycje wpisów! Tematyka powinna być związana z zakresem naszego projektu, a mianowicie z muzyką graną na żywo, miastem Głuchołazy, zespołami muzycznymi z województwa opolskiego, które mogłyby zagrać w trakcie jednego z takich koncertów. Zadanie będzie zajmowało wolontariuszom maksymalnie godzinę dziennie.
Ponadto oczekujemy od wolontariuszy umieszczania linków do strony, zachęcania polubień naszego fanpage’a oraz rozpropagowywania idei projektu w sieci, szczególnie wśród Internautów z powiatu nyskiego poprzez umieszczania informacji na innych fanpage’ach.
Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z dotychczasową aktywnością na stronie https://www.facebook.com/koncertypromenadowe/ i zaprezentowania pomysłów pod zadaniem (najlepiej w pliku .doc).
Prosimy również o umieszczanie komentarzy, gdzie została udostępniona informacja – najlepiej z linkiem odnoszącym do danej strony.
Jeżeli macie pytania, bądź chcecie wysłać materiał (foto, wideo) w innym formacie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (77) 407 80 35 bądź mailowo pod adresem biuro@benevolens.eu.

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż: