Zaprojektowanie grafiki/murala który będzie wykonany w siedzibie Fundacji Kreatywna w Żyrardowie

umiejętności: projektowanie (np. grafiki)
Termin realizacji: 2016-10-15

Opis zadania

Cel

Potrzebujemy osoby, która zaprojektuje grafikę, która później zostanie namalowana na ścianie w siedzibie naszej Fundacji.
Zdjęcia ściany są w załączniku. Po kontakcie, na maila prześlemy zdjęcia w lepszej jakości.
Wymiary ściany to 585cm długości, wysokość w najwyższym punkcie 330cm - dokładne wymiary w załączniku.

Grafika fajnie jakby miała futurystyczny motyw, kojarzący się z komunikacją i technologią, musi być w nią wkomponowane logo Fundacji - inspiracje w załączniku. Kolorystyka dowolna, ale ograniczona do maks 4 kolorów. Grafika musi pasować do koloru ścian - koloru gliny, kawa z mlekiem. Podłoga będzie grafitowa - jeszcze jest niepomalowana. Motyw murala będzie przez nas na pewno wykorzystywany w różnego rodzaju publikacjach wydawniczych oraz stronie internetowej - chcemy by stanowił nasz motyw identyfikacyjny.

W ramach podziękowania dla autora najfajniejszego projektu wręczymy zaproszenie na jeden z naszych warsztatów, z którego będzie można skorzystać nieodpłatnie oraz możliwość wzięcia udziału w imprezie organizowanej dla wolontariuszy współpracujących z Fundacją. Oczywiście przy każdej publikacji grafiki, nie zapomnimy wspomnieć o autorze promując jego prace w ten sposób :)

Masz inny pomysł na to jak moglibyśmy Ci podziękować za współpracę - zaproponuj nam coś od siebie :)

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2016-09-25 13:57:09
Witam ;) Mogę prosić o zdjęcia wnętrza na maila edy_pta@onet.eu. Postaram się w najbliższym czasie przesłać moje propozycje grafiki ;)
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2016-09-26 11:44:40
Super! Cieszę się bardzo :) My przez weekend skleciliśmy coś takiego... Może Cię to zainspiruje, albo zasugeruje co należałoby poprawić. Ciekawi jesteśmy Twoich pomysłów. Z niecierpliwością czekamy na propozycję :) (Ta brzydka, metalowa rura będzie albo obita oszlifowanymi deseczkami ze skrzynek albo obsadzona płytą która potem będzie pomalowana - może też masz jakiś pomysł co z tym zrobić?) Mail z dużymi plikami został wysłany.
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2016-10-04 14:50:27
Trochę to trwało ale w końcu przesyłam moją propozycję grafiki ;)