Recenzja reportażu

umiejętności: tworzenie i edycja tekstów
Termin realizacji: 2023-11-07

Opis zadania

Cel

Przeczytałeś / przeczytałaś ciekawą książkę z gatunku literatury faktu? Chcesz się podzielić swoją opinią na jej temat? Zachęcamy do napisania recenzji, którą opublikujemy w Portalu Reportażystów FARKA.press. Pomożesz nam w ten sposób współtworzyć nasz portal, wspierać ambitne dziennikarstwo, a także rozbudujesz swoje pisarskie portfolio i rozwiniesz umiejętności redakcyjne. Twoją recenzję będą mogli przeczytać internauci w całej Polsce.

Zakres obowiązków

1. Napisz recenzję dowolnego reportażu literackiego. Nie musi być to nowość wydawnicza, możesz zrecenzować książkę, którą wypożyczysz w bibliotece. Ważne, by należała do gatunku reportaży bądź literatury faktu. Recenzja może być dowolnej długości, nie ma ustalonego limitu znaków.
2. Gotowy tekst prześlij na nasz adres mailowy: biuro@farka.com.pl.
3. Otrzymasz od nas informację zwrotną czy recenzję od razu publikujemy, czy wymaga redakcji. Zredagujemy ją, jeśli będzie taka potrzeba i poddamy korekcie. Tekst po poprawkach prześlemy Ci do akceptacji.
4. Recenzję opublikujemy na głównej stronie portalu (www.press.farka.com.pl). Będzie podpisana Twoim nazwiskiem, chyba że nie będziesz tego chcieć.

Forma rozwiązania

Recenzja powinna być przesłana w pliku edytowalnym (doc., docx lub pokrewnych).
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Inne

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-09-19 11:56:57
Jakie ciekawe zadanie! :) Tutaj prosimy o rozwiązania przesłane w załącznikach bezpośrednio na TuDu. Zapraszamy do zaangażowania! :)
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-09-28 18:49:33
Dzień dobry przesyłam swoją propozycję recenzji
Niedziejko Iza
administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-09-29 16:25:16
Izabello, wielkie podziękowania za Twoje zaangażowanie i propozycję recenzji. :) Organizatorzy z portalu Farka zapewne niebawem podzielą się informacją zwrotną. :)
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-10-05 13:42:06
Dzień dobry. Jestem fanką reportaży i literatury faktu. Załączam moją recenzję. Jeśli jest możliwość stałej współpracy przy pisaniu recenzji jestem chętna
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-11-07 20:33:04
Dzień dobry! Załączam recenzję reportażu "Chłopki". Mam nadzieję, że się spodoba.
Krystyna Kapelewska