Wsparcie przy tworzeniu publikacji na LinkedInie
z projektu: YoWo Poland podbija LinkedIna użytkownika: YoWo Poland

umiejętności: tworzenie i edycja tekstów udzielanie profesjonalnych porad dzielenie się doświadczeniem
Termin realizacji: 2023-10-31

Opis zadania

Cel

Chcemy stale rozwijać naszą organizację, YoWo Poland, i teraz szukamy do pomocy osoby, która wesprze nas w podbiciu LinkedIna i zbudowaniu naszego profilu. Dzięki temu stworzymy pozycję i kontakty, które pomogą nam organizować jeszcze więcej wspaniałych bezpłatnych wydarzeń edukacyjnych dla młodzieży i osób pracujących z młodymi osobami!

Zakres obowiązków

Szukamy osoby, która pomoże nam opracować strategię publikacji oraz treść postów na nasz profil na portalu LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/yowopoland
Idealnie chcemy publikować raz na tydzień przez kolejne kilka miesięcy, aby przedstawić społeczności na LinkedInie nasze dotychczasowe i bieżące działania. Szczególnie zależy na na dotarciu do potencjalnych partnerów działań edukacyjnych i społecznych.

Treść postów: działania YoWo Poland (na podstawie materiałów ze strony internetowej oraz treści dostarczonych przez zespół YoWo Poland).
Długość postów: 1200-1600 znaków

Forma rozwiązania

Bardzo chętnie nawiążemy z Tobą kontakt i wprowadzimy w działania YoWo Poland. Treści postów oraz strategię publikacji opracujesz razem z osobami z YoWo Poland odpowiedzialnymi za media społecznościowe organizacji.
Jeśli jesteś zainteresowana_y albo masz pytania, napisz do nas: yowopoland@gmail.com
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Wyszukiwać i filtrować informacje
  • Przetwarzać wyszukane informacje
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Współpracować online z innymi
  • Zarządzać tożsamością online
  • Tworzyć treści internetowe
  • Modyfikować istniejące treści
  • Kreatywnego korzystania z Internetu

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-08-01 14:43:03
Dziękujemy za ciekawe zadanie, szczegółowy opis i aktywność na TuDu! Tutaj e-wolontariusze wykonują krótkie, jednorazowe zadania bezpośrednio na platformie. :)

To dość skomplikowane zadanie, z potrzebą koordynacji i kontaktu bezpośredniego, dlatego poprosimy po prostu o skopiowanie zadania do ogłoszeń (po zalogowaniu: dodaj ogłoszenie -> poszukujemy wolontariusza na dłużej). :) Dodatkowo napisałam maila z instrukcją. Dziękujemy! :)
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-08-03 08:43:24
Bardzo dziękujemy za wskazówkę! Na przyszłość zwrócimy na to uwagę :)
Na tę chwilę udało nam się już znaleźć dwie zainteresowane osoby do pomocy, więc ukryjemy zadanie, ale na pewno wrócimy w przyszłości z nowymi wyzwaniami :)