Stworzenie strony internetowej fundacji Happy Senior na WordPress

umiejętności: tworzenie stron www/aplikacji
Termin realizacji: 2023-07-31

Opis zadania

Cel

Fundacja Happy Senior w tych ciężkich czasach, pomimo dużych trudności, wspomaga seniorów w ich codziennych problemach. Prowadzimy działania poprawiające zdrowie seniorów tj. działania związane z prawidłowym żywieniem, sprawnością fizyczną oraz podwyższaniem komfortu życia. Opiekujemy się kilkoma domami opieki dla osób starszych na terenie kraju wspomagając w dostawach niezbędnego sprzętu, środków higieny i pielęgnacji, ochrony osobistej, dezynfekcyjnych.
Chcemy stworzyć nową stronę internetową, która będzie naszą wizytówką, będzie informowała o naszej pracy i pomocy seniorom, zachęcała potencjalnych darczyńców do wspierania naszych działań, informowała o planowanych projektach. Niestety sami nie posiadamy takich umiejętności, żeby stworzyć stronę www. Jesteśmy organizacją non-profit i niemożliwe jest dla nas sfinansowanie projektu stworzenia strony internetowej.

Zakres obowiązków

Stworzenie strony www na WordPress, instalacja wtyczek fanimani i home.pl, możliwość dokonania wpłaty darowizny poprzez kliknięcie na stronie.
Strona będzie znajdowała się pod domeną happysenior.org.pl. Posiadamy wykupiony serwer w home.pl i tam już we własnym zakresie umieścimy pliki strony. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje formy graficznej i układu strony. Prześlemy potrzebne informacje, teksty i zdjęcia.
Po stworzeniu strony www chcielibyśmy też otrzymać od twórcy wskazówki jak aktualizować stronę, dodawać nowe treści i zdjęcia.

Forma rozwiązania

Przekazanie plików strony www do samodzielnego wgrania na nasz serwer.

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-05-17 11:01:44
Dzień dobry. Proponuję stworzenie strony w cms Joomla! W zeszłym roku przygotowałem stronę prywatnego muzeum w Opolu (http://smok.technology) i dzięki temu poznałem wspaniałego Kustoszamana... Pozdrawiam. Michał
administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-05-25 09:51:30
Dziękujemy za ciekawe zadanie, szczegółowy opis i aktywność na TuDu! Tutaj e-wolontariusze wykonują krótkie, jednorazowe zadania bezpośrednio na platformie. :)

To dość skomplikowane zadanie, z potrzebą koordynacji i kontaktu bezpośredniego, dlatego poprosimy po prostu o skopiowanie zadania do ogłoszeń (po zalogowaniu: dodaj ogłoszenie -> poszukujemy wolontariusza na dłużej). :) Dodatkowo napisałam maila z instrukcją. Dziękujemy! :)