Telefoniczna promocja fundacji

umiejętności: wyszukiwanie informacji
Termin realizacji: 2023-02-24

Opis zadania

Cel

Dzięki Twojemu zaangażowaniu będziemy mogli zapoznać jak największą ilość osób z naszą fundacją i zachęcić interesariuszy do przekazania 1,5% na naszą fundację. Twój wkład pozwoli nam w końcowym efekcie na zebranie funduszy, które przeznaczymy na rozwój emocjonalny dzieci przedszkolnych.

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało dzwonienie do biur księgowych z bazy, którą Ci prześlemy i wpisywanie do niej maili. Przekażemy Ci również wzór rozmowy, ale z każdą osobą po drugiej stronie słuchawki rozmawia się nieco inaczej. Podczas rozmowy będziesz zachęcać do przekazania 1,5% na naszą fundację, opowiadając krótko o tegorocznej kampanii.

Forma rozwiązania

Rozwiązaniem będzie dla nas wypełniona mailami baza z biurami księgowymi oraz krótka informacja w polu "jaka odpowiedź".
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Angażować się w działania obywatelskie online
  • Współpracować online z innymi
  • Inne

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-02-03 17:44:19
Dzień dobry jestem zainteresowany tym zadaniem proszę o podesłanie bazy danych.
administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2023-02-07 17:09:08
Droga Fundacjo, bardzo dziękujemy za zadanie i aktywność na TuDu! W tym dziale znajdują się zadania jednorazowe, które e-wolontariusze mogą zrealizować bezpośrednio przez platformę, dodając np. plik w komentarzu pod zadaniem. Jeśli potrzebujecie wolontariuszy do dłuższej współpracy, z bezpośrednim kontaktem -nie ma sprawy, zapraszamy do działu ogłoszeń o długofalowej współpracy. W razie czego mogę pomóc przenieść zadanie do odpowiedniej kategorii. :)

Ola z zespołu TuDu