Bazy danych klubów fitness- wyzwanie 17 milionów metrów

umiejętności: tworzenie baz danych wyszukiwanie informacji
Termin realizacji: 2021-08-31

Opis zadania

Cel

Ułatwienie kontaktu z klubami fitness w celu zachęcenia do przyłączenia się do wyzwania 17 milionów metrów w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej o Mózgowym Porażeniu Dziecięcym. Dzięki pomocy klubów będziemy mogli zapewnić bezpłatne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z niepełnosprawnościami.
https://www.17milionow.pl/pl/

Zakres obowiązków

Wyszukiwanie informacji w sieci i stworzenie bazy w Excelu.

Forma rozwiązania

Zgłoszenia na maila: a.luczak@kolorowyswiat.org
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Wyszukiwać i filtrować informacje

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

administrator
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2021-07-21 10:06:42
Drodzy wolontariusze i Droga Organizacjo - pamiętajcie, że możecie także zgłaszać pytania, komunikować się tutaj pod zadaniem na forum, a także publikować rozwiązanie zadania bezpośrednio na TuDu. :) Dzięki temu cała społeczność na TuDu będzie wiedzieć, co słychać w zadaniu i czy np. potrzeba jeszcze pomocy. :) Dziękujemy! - Ola i zespół TuDu
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2021-07-30 18:31:20
Dzień dobry, jestem zainteresowana zadaniem, ale chciałabym dopytać o szczegóły. Czy chodzi o stworzenie bazy klubów do potencjalnego kontaktu, aby zaprosić je do udziału w akcji? Czy istnieją jakieś kryteria (np. tylko kluby z konkretnej lokalizacji)?
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2021-08-01 12:00:59
Przesyłam bazę klubów na podany e-mail, mam nadzieję, że o to chodziło :) Z jakiegoś powodu nie mogę tutaj wrzucić pliku Excela.