Tłumaczenie napisów do filmu

umiejętności: inne
Termin realizacji: 2020-05-21

Opis zadania

Cel

Chodzi o przetłumaczenie polskich napisów do rozmów, prowadzących w ramach cyklu wideo „zDOLni”, dostępnego na YouTube. Zadanie dotyczy wszystkich odcinków, które nie posiadają jeszcze napisów w języku polskim (w momencie jego tworzenia - od odcinka 02).

Zakres obowiązków

Tłumaczenie może być mniej dosłowne niż transkrypcja w języku polskim i oczywiście pomija błędy językowe, niedokończone zdania itp.

Forma rozwiązania

Tłumaczenie najlepiej wprowadzać bezpośrednio w YouTube (panel serwisu to umożliwia); dostosowując ją do przebiegu rozmowy. Ewentualnie można spisać całość w pliku tekstowym (doc), ale będzie to dopiero połowa pracy.

UWAGA: prosimy o wcześniejszy kontakt przed rozpoczęciem pracy (poprzez Messenger: http://m.me/fundacjadol, WhatsApp: https://wa.me/48668557705 lub mailem) - prześlemy Wam link do panelu dodawania napisów. Chcemy też uniknąć dublowania pracy - podzielimy pracę pomiędzy wszystkie osoby, które się zgłoszą.

Tutorial (instrukcję) dotyczący dodawania napisów na YouTube można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=LCZ-cxfxzvk
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Modyfikować istniejące treści
  • Rozwiązywania problemów technicznych
  • Innych umiejętności
  • Inne

Komentarze i rozwiązania Pokaż: