Transkrypcja nagranych rozmów

umiejętności: inne
Termin realizacji: 2020-06-28

Opis zadania

Cel

Chodzi o spisanie w języku polskim rozmów, prowadzących w ramach cyklu wideo „zDOLni”, dostępnego na YouTube. Zadanie dotyczy wszystkich odcinków, które nie posiadają jeszcze napisów w języku polskim (w momencie jego tworzenia - od odcinka 02). Utworzona w ten sposób transkrypcja posłuży do tworzenia tłumaczeń na inne języki.

Zakres obowiązków

Transkrypcja na język polski musi być w miarę dosłowna (z pominięciem błędów językowych, niedokończonych zdań itp.).

Forma rozwiązania

Transkrypcję najlepiej wprowadzać bezpośrednio w YouTube (panel serwisu to umożliwia); dostosowując ją do przebiegu rozmowy. Ewentualnie można spisać całość w pliku tekstowym (doc), ale będzie to dopiero połowa pracy.

UWAGA: prosimy o wcześniejszy kontakt przed rozpoczęciem pracy (poprzez Messenger: http://m.me/fundacjadol, WhatsApp: https://wa.me/48668557705 lub mailem) - prześlemy Wam link do panelu dodawania napisów. Chcemy też uniknąć dublowania pracy - podzielimy pracę pomiędzy wszystkie osoby, które się zgłoszą.

Tutorial (instrukcję) dotyczący dodawania napisów na YouTube można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=LCZ-cxfxzvk
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Modyfikować istniejące treści
  • Rozwiązywania problemów technicznych
  • Kreatywnego korzystania z Internetu
  • Innych umiejętności
  • Inne

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2020-05-26 22:09:58
Dzień dobry,
byłabym zainteresowana próbą pomocy :)
Pozdrawiam serdecznie,
Sandra
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2020-05-26 22:13:27
Dzień dobry, serdecznie dziękujemy - prosimy o kontakt poprzez Messenger, żebyśmy mogli ustalić szczegóły: http://m.me/fundacjadol