złożenie katalogu wystawy, format A5, objętość 20-25 stron

umiejętności: projektowanie (np. grafiki) dzielenie się doświadczeniem
Termin realizacji: 2019-07-07

Opis zadania

Cel

Przygotowanie katalogu popularnonaukowej wystawy zabytków archeologicznych prezentowanych w siedzibie Mazurskiego Parku Krajobrazowego w Krutyni.
Chcielibyśmy, żeby katalog zawierał łatwo przyswajalne informacje dot. przeszłości Mazur przedstawione w ładnej oprawie graficznej. Przeszłość tego terenu jest niezwykle ciekawa, niestety w świadomości mieszkańców funkcjonuje w bardzo małym zakresie. Naszymi działaniami chcemy to zmienić:). Katalog wystawy będzie do pobrania za darmo w miejscu prezentowania wystawy, każdy zainteresowany przeszłością regionu będzie mógł go zabrać ze sobą.
Budowa świadomości w mieszkańcach jest niezwykle ważna. Jedynie w ten sposób możemy efektywnie chronić archeologiczne dziedzictwo. Wersja elektroniczna zostanie umieszczona na naszej stronie internetowej do pobrania dla osób, które nie będą mogły pojawić się na wystawie.
Nasza fundacja składa się z pasjonatów, ludzi, którzy swój wolny czas poświęcają na badania archeologiczne oraz popularyzację archeologii. Większość działań w ramach projektu Jestem stąd..." robimy we własnym zakresie. W przypadku katalogu wystawy potrzebujemy wsparcia - nasz grafik jest zasypany robotą. Dlatego zdecydowaliśmy się na umieszczenie ogłoszenia na TuDo. Bardzo lubimy poznawać nowych, ciekawych ludzi oraz opowiadać o archeologii. Zapraszamy na wykopaliska lub inne organizowane przez nas wydarzenia:)

Zakres obowiązków

przygotowanie katalogu wystawy zawierającego zdjęcia zabytki i opisy dostarczone przez nas:) Katalog ma być w formie folderu, o objętości 20-25 stron, format A5
Na ostatniej stronie chcielibyśmy umieści logo instytucji współpracujących.

Forma rozwiązania

plik w formacie pdf gotowy do przesłania do drukarni. Wytyczne, które dostaliśmy ostatnio: "Proszę zapisać plik jako A5 (148x210 mm) +spady 3 mm z każdej strony. Odsunąć grafikę i teksty które są blisko linii cięcia (o 5mm) "
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Współpracować online z innymi
  • Innych umiejętności

Komentarze i rozwiązania Pokaż: