Tłumaczenie oferty stypendialnej - Australia

umiejętności: wykonywanie tłumaczeń tworzenie i edycja tekstów wyszukiwanie informacji dzielenie się doświadczeniem
Termin realizacji: 2019-04-10

Opis zadania

Cel

Na portalu Moje Stypendium codziennie pojawiają się nowe oferty stypendiów, staży i konkursów - zarówno z kraju, jak i ze świata.

Zapraszamy Was do wsparcia zespołu Portalu w tłumaczeniu zagranicznych ogłoszeń. Dzięki Waszej pomocy informacje nt. ciekawych inicjatyw dotrą do szerokiego grona. :)

W załączniku znajduje się tekst ogłoszenia nt. stypendium zagranicznego.
Dziękujemy!

Zakres obowiązków

- przetłumaczyć ofertę z języka angielskiego na język polski
- nadesłać gotowy plik (w wordzie) :)

Forma rozwiązania

Tłumaczenie w pliku .doc zamieść, proszę, w załączniku poniżej. Dziękujemy!
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Wyszukiwać i filtrować informacje
  • Przetwarzać wyszukane informacje
  • Angażować się w działania obywatelskie online
  • Modyfikować istniejące treści

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2019-04-02 15:13:51
Biore:)
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2019-04-03 14:57:57
Sydney-Chiny program gościnny
Uniwersytet w Sydney zaprasza do aplikowania na prestiżowy Sydney - Chiny program gościnny
Sydney Chiny program gościnny oferuje dwa rodzaje stypendium:
• Sydney-Chiny Stypendium Wybitnych doświadczonych uczonych specjalizujących się we współczesnej chińskiej literaturze, kulturze lub translatoryce
• Sydney-Chiny Stypendium wspomaga uczonych na każdym etapie swojej kariery specjalizujących się na każdym polu: historycznym lub współczesnym związanym szeroko z Chinami lub światem chińskim ( zawierającym na przykład Hong Kong, Taiwan, zamorskie chińskie „ mniejszości” oraz w perspektywie porównawczej i globalnej)
Osoby, które otrzymały stypendium z innego Uniwersytetu lub organizacji badawczej na świecie będą mogły je wykonywać w Sydney w okresie od 4 do 12 tygodni we współpracy z członkami akademickimi z Uniwersyteckiego Wydziału Nauk o Chinach i Centrum Nauk o Chinach.
Hojne stypendia są przyznane goszczącym uczonym w tym powrotny bilet na samolot, zasiłek, przestrzeń biurowa, dostęp do biblioteki i do innych udogodnień i wydarzeń na Uniwersytecie.
Odwiedzając Sydney
Uniwersytet w Sydney ma długą historię zaangażowania w badania języka, kultury i społeczeństwa chińskiego. Zapewnia on doskonałe środowisko pracy dla uczonych zainteresowanych badaniem Chin.
Wydział Nauk o Chinach współpracuje z Wydziałem Sztuki oraz z Wydziałem Badań Społeczeństwa na Uniwersytecie w Sydney. Ich badania zawierają nowoczesne standardy nauczania języka chińskiego, chińskie językoznawstwo, tłumaczenia, literaturę chińską, religię, filozofię, historie, media i komunikację.
Centrum Nauk o Chinach jest strategicznym, innowacyjnym ośrodkiem, które stymuluje badania nad Chinami w całej instytucji. Ośrodek zatrudniania prawie 300 członków. Centrum koordynuje wielodyscyplinarną pracę na temat Chin, przeprowadzaną wśród uczonych i szkół w Uniwersytecie. Chcemy wykonać odpowiednie interdyscyplinarne badania na temat Chin wnoszące wkład w rozwiązanie dzisiejszych problemów globalnych.
Jak złożyć wniosek
Prosimy o przesłanie zgłoszenia online do godziny 23.59 (AEST) w piątek 3 maja 2019 r.
Zapytania
Wszelkie pytania dotyczące programu należy kierować do Centrum Nauk o Chinach pod adresem chinastudies.centre@sydney.edu.au
Kontakt:
Univeristy of Sydney
Level 3, Jane Foss Russell Building (G02), Darlington Campus
chinastudies.centre@sydney.edu.au
https://sydney.edu.au/china-studies-centre/our-research/sydney-china-visitors-program.html