Kampania zbiórkowa na rzecz Klubokawiarni Mind Map Cafe jako Klubu dla rodziców i dzieci

Początek: 2021-08-08 Koniec: 2021-10-31
Promocja dwóch zbiórek prowadzonych na platformie internetowej pozwoli na zebranie środków na utworzenie i wyposażenie dwóch Klubokawiarni Mind Map Cafe jako Klubów dla rodziców dzieci i młodzieży. Jest to kolejna inicjatywa „Fundacji JMP – inspiracje w edukacji”, miejsca, w których rodzice oraz osoby oczekujące na potomstwo będą mogły się spotykać, wymieniać doświadczeniami, otrzymać wsparcie, zdobyć wiedzę, wzmocnić kompetencje rodzicielskie, rozwijać umiejętności dzieci oraz tworzyć nieformalne grupy wsparcia, a dzieci i młodzież otrzymają wsparcie w zakresie własnego rozwoju.

Jedną Klubokawiarnię chcemy otworzyć w naszej Multikreatywnej Fabryce w Krakowie, drugą w podkrakowskim Gaju. Fundacja ma już na ten cel lokal: piętro domku, którego parter zajmuje nasz Klub Dziecięcy Mama&Papa. Ta piękna i pełna możliwości przestrzeń wymaga tylko urządzenia, do czego brakuje nam środków i materiałów.

Klubokawiarnia w Krakowie będzie częścią Multikreatywnej Fabryki – mamy już wyremontowane lokale, brakuje nam wyposażenia.
Przeglądasz Archiwum