Promocja 85- lecia działalności Klubu w socjal media wraz z przygotowaniem grafiki na tę okoliczność, a także promocja informacji o 1 miejscu w plebiscycie na drużynę dekady organizowanego przez Gazetę Dziennik Zachodni

Początek: 2021-05-01 Koniec: 2021-06-30
9 maj 2021 roku Klub obchodzi 85 lecie działalności. Planujemy promocję tego wydarzenia w socjal mediach aby uczcić pamięć o osobach wpisujących się w historię tego klubu...uwidocznić także działania aktualne i sukcesy by jednocześnie umocnić markę klubu i podziękować ludziom, podmiotom wspierających naszą działalność. Podziękować rodzicom wszystkich tych zawodniczek, które tworzyły i tworzą naszą społeczność.
Działania promocyjne mają na celu także zachęcenie firm, podmiotów gospodarczych, wolontariuszy, ludzi dobrej woli do podjęcia współpracy z naszym klubem.
Równolegle z powyższymi działaniami chcemy promować informację o zdobyciu tytułu Drużyny dekady w plebiscycie Gazety Dziennik Zachodni. Wiąże się to ze stworzeniem grafiki informującej o tym fakcie i rozpropagowanie jej na wszelkie możliwe sposoby w social mediach, internecie.
https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/klub-sportowy-czestochowianka%2C1860505/
https://www.facebook.com/ksczestochowianka/
https://www.facebook.com/CzankaKinder
https://www.facebook.com/CzankaMlodziez
Przeglądasz Archiwum