Promocja zbiórki na Zrzutka pl dla Animals Nature Organization Non-profit.

Początek: 2021-04-14 Koniec: 2021-05-12
www.animalsnature.org
animalsnature.org@gmail.com

Animal's Nature Organization Non-profit [ANON].
To społeczność Internautów, skupiona wokół świata zwierząt.

Zajmujemy się edukowaniem społeczeństwa w zakresie dobrostanu zwierząt - począwszy od ich bioróżnorodności po zabiegi pielęgnacyjne, które są niezbędne by zwierzaczek był zdrowy i szczęśliwy :). Poza tym interesujemy się także wykorzystywaniem zwierząt w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz futrzarskim - szukamy informacji na temat działania różnych firm, kontaktujemy się z nimi, by sprawdzić w jakich warunkach żyją zwierzaczki oraz czy nie dzieje się im krzywda z powodu na przykład rażących zaniedbań o opiece, nieprawidłowych warunków transportu, itp. Na koniec walczymy z oznakami agresji wobec zwierząt w Internecie, poprzez zgłaszanie ich odpowiednim służbom.

Nasza działalność ma charakter non-profit. Pracujemy w pocie czoła, ale z dobroci serca i nieodpłatnie.

Dynamicznie się rozwijamy i okazuje się, że są rzeczy, których nie potrafimy zrobić sami. W tym wypadku chodzi o naszą stronę internetową. Chcemy, by nasi potencjalni członkowie i czytelnicy nie musieli czytać kilku stronnicowego Statutu, aby dowiedzieć się czym się zajmujemy. Otrzymaliśmy cenną poradę, że świetnym rozwiązaniem byłaby animacja! Animacja byłaby wyświetlana na naszej stronie głównej. Byłaby to minimalistyczna czarno-biała scenka na której wyjaśnialibyśmy, dlaczego warto czynić życie zwierzaczków lepszym razem z ANON.... i uwaga!

OD JEDNEJ DOBREJ DUSZYCZKI OTRZYMALIŚMY OFERTĘ "PO KOSZTACH".
Nie posiadamy własnego budżetu, bo nie pobieramy składek członkowskich, więc poradzono nam byśmy założyli zrzutkę i rozgłosili wieść o niej wśród ludzi dobrej woli, co właśnie robimy ;)

CZEGO NAM TRZEBA?

Wystarczy powiedzieć o naszej akcji swoim bliskim i znajomym, udostępniając link do zbiórki!
Być może to właśnie oni będą chcieli nas wesprzeć.

OTO LINK: https://zrzutka.pl/anon

Dziękujemy! :)