Utworzenie artykułów na temat zwierząt - życie ze zwierzętami, zwierzęta w przyrodzie i przemyśle, prawa zwierząt, sprawy kryminalne.

Początek: 2021-04-10 Koniec: 2021-05-10
Celem projektu jest rozbudowanie zasobów strony internetowej ANON [Animal's Nature Organization Non-profit].
Zadaniem, które umożliwi jego realizację jest utworzenie dowolnej ilości artykułów, które będą opublikowane na stronie głównej ANON (pod imieniem i nazwiskiem Autora oraz afiliacją Anon).

Artykuły dotyczą takich tematów jak:

- nasze zwierzęta (czyli można opisać swojego lub cudzego zwierzaczka, zwłaszcza jeśli jego historia jest wyjątkowa albo opisać tryb życia czy charakterystykę np. zachowania społeczne kotów, potrzeby emocjonalne, itp.)
- zwierzęta w przyrodzie (ciekawy gatunek zwierzęcia, niezwykłe obyczaje zwierzaka/ów, gatunki na wyginięciu)
- zwierzęta w przemyśle (zwierzęta w przemyśle farmaceutycznym, np. firmy testujące produkty na zwierzętach, nadużycia, spożywczym (marnowanie mięsa, warunki uboju, przypadki skrajne czy dramatyczne), futrzarskim (handel zwierzętami, nielegalne polowania, wykorzystywanie)
- prawa zwierząt (artykuł na temat praw zwierząt w różnych krajach, przypadki zaniedbań przez władze, przypadki niesprawiedliwych wyroków, łamania praw zwierząt)
- sprawy kryminalne (sprawy wykorzystywania i przemocy wobec zwierząt, statystyki)

Artykuły, z uwagi na politykę naszej organizacji, mają też określone cechy:

- powinny być napisane bez błędów lub z niewielką ich ilością, tak by nasi tłumacze poradzili sobie z tłumaczeniem na język angielski
- powinny mieć min. 5000 znaków ze spacjami (około 1/1,5 strony w Word)
- powinny być podzielone na Wstęp, rozwinięcie, zakończenie
- powinny być rzetelne (oparte na przynajmniej 3 wiarygodnych źródłach)