Odkrywcy Klubu Naukowego Fenix

Początek: 2016-02-01 Koniec: 2016-02-14
Organizujemy zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat, które pomogą zrozumieć jak działa świat, ale przy okazji zaciekawią twoją pociechę. Pokażemy fascynujące doświadczenia z dziedziny chemii, fizyki i biologii. Chcemy pokazać naukę z zupełnie innej strony. U nas nie będzie czasu na nudę! Na dzieci czeka wykwalifikowana kadra animatorów oraz dostosowane laboratorium. Gwarantujemy dobrą zabawę i mnóstwo nowych wrażeń!

Mali odkrywcy będą mogli sami sprawdzić czy na przykład cytryna pozwoli na zapalenie żarówki, jak łatwo zmienić kolor wody lub jak stworzyć sztuczny mięsień. Zbudujemy też prawdziwy wulkan! To tylko kilka z pomysłów jakie przygotowaliśmy. Dla dzieci zapewniamy własne stanowisko do pracy indywidualnej lub w grupach 2-3 osobowych. Każde dziecko dostaje swój własny fartuch i okulary dzięki czemu będzie mogło się poczuć jak prawdziwy naukowiec.

Wszystkie eksperymenty zostały starannie przygotowane i sprawdzone. Będą się one odbywały pod okiem doświadczonych animatorów, dzięki czemu będą w pełni bezpieczne.

Zajęcia organizowane są w poniedziałki oraz soboty w dwóch grupach i trwają ok. 1.5 godziny. Planowana liczba to 15 osób w jednej grupie.
Przeglądasz zakończone zadania
LP NAZWA ZADANIA
Ulotki