Jesienne biegi z mapą

Początek: 2019-12-09 Koniec: 2020-07-31
Od kilku lat organizujemy cykl biegów na orientację w Lesznie. Od 2018 roku nasz cykl nazwaliśmy Jesienne biegi z mapą. Zeszłoroczna edycja była promowana pod liściem klonu, w tym roku wybraliśmy liść buku. Wszelkie materiały promocyjne mają nawiązywać do tematu lasu, liści, drzew, przyrody - a liść akacji jest naszym typem na ten rok.
W biegach startują osoby od wieku 4+ bez ograniczenia wiekowego - rodzice z dziećmi, dziadkowie, młodzież - jednym słowem wszyscy chętni!
Cykl składa się z 4 biegów w 4 niedziele listopada.
Bieg na orientację to bieg z mapą, na której zaznaczone są punkty, które trzeba odnaleźć i potwierdzić tam swoją obecność. Wybór trasy dotarcia do każdego z punktów jest indywidualny - nie ma wyznaczonej trasy w terenie.
Dla najmłodszych uczestników w kat. rodzinnej planujemy nagrodę za każdy etap - medal drewniany, a na koniec cyklu większą nagrodę.
Dla zwycięzców cyklu planujemy medale z indywidualnym, dostosowanym do tematu cyklu nadrukiem.
Potrzebujemy pomocy przy stworzeniu wizualizacji cyklu z elementem liścia buku: medale dla najmłodszych ze zwierzątkami, medale dla zwycięzców z liściem akacji, plakat z liśćmi akacji i inne.

Przeglądasz zadania opublikowane w Bazie Zadań
LP NAZWA ZADANIA
Przygotowanie logotypu biegów etapowych pn. Jesienne biegi z mapą
Przeglądasz zakończone zadania
LP NAZWA ZADANIA
Medale dla dzieci - leśne zwierzęta