Wolontariat w rytmie hip-hop

Początek: 2019-06-19 Koniec: 2019-12-31
Z radością informujemy, iż nasz projekt „Wolontariat w rytmie hip-hop”, zgłoszony do programu Tesco „Decydujesz, pomagamy”, zakwalifikował się do II etapu.

Co to znaczy? To znaczy, że od dziś do 14 lipca w wybranych sklepach Tesco można oddać głos na nasz pomysł. Głosujemy za pomocą żetonów, wydawanych przez kasjerów, które należy wrzucić do specjalnej urny z tytułem projektu.

Dzięki mieszkańcom będziemy mogli zdobyć grant na realizację naszej inicjatywy. A o co w niej chodzi? Celem projektu „Wolontariat w rytmie hip-hop” jest zaangażowanie seniorów w wolontariat poprzez niesztampowe działania. Przez 3 miesiące będą regularnie uczestniczyć w warsztatach tańca hip-hop, spotkaniach z inspirującymi gośćmi oraz zostaną przeszkoleni z planowania i realizacji działania wolontarystycznego. Na koniec zrealizują własny pomysł z wykorzystaniem hip-hopu dla lokalnej społeczności (np. zajęcia dla dzieci, czy pensjonariuszy DPS). Otrzymają też garść inspiracji, które będą mogli regularnie realizować po projekcie.

Więcej informacji na naszej stronie: https://www.centerko.org/2019/decydujesz-pomagamy/
Przeglądasz Archiwum