Nowa strona internetowa ze sklepem http://krainazdrowia.org/

Początek: 2019-05-20 Koniec: 2019-07-31
Zadbajmy razem o zdrowie fizyczne i mentalne dzieci w Polsce!

Od 6 lat pomagamy rodzicom oraz osobom pracującym z dziećmi dbać o zdrowie najmłodszych, kształtować nawyki zdrowotne i promować zdrowy styl życia. Prowadzimy warsztaty, szkolenia skierowane zarówno do dzieci, rodziców oraz osób pracujących z najmłodszymi.

Naszym celem jako Fundacji jest zwiększanie świadomości rodziców, pedagogów i dzieci. Do tej pory fundacja realizowała głownie działania offline. Widząc jednak jak ogromne możliwości daje internet, chcemy rozpocząć aktywną kampanię online dotyczącą zdrowia fizycznego i mentalnego dzieci w sieci. Mamy szalony pomysł aby wykorzystać zasięg organiczny i zaangażować rodziców, pedagogów w całej Polsce w edukację lokalnych środowisk. Wierzymy, że społeczność ma ogromną moc. Wiemy że każdy z nas może wiele zmienić w życiu innych ludzi dzieląc się tym co najcenniejsze- swoimi umiejętnościami. Chcemy aby rodzice mieli dostęp do sprawdzonej wiedzy medycznej i ekspertów.
Chcesz wziąć udział w tym szalonym i bardzo potrzebnym projekcie?
Kogo szukamy?
Każdego kto chciałby się podzielić swoimi talentami, chce zrobić coś dobrego dla innych i mieć frajdę że razem zmieniamy świat.
Przeglądasz zakończone zadania