Logo - Klub Seniora ,,PoKUSa"

Początek: 2019-04-15 Koniec: 2019-05-07
Bardzo proszę o utworzenie logo i logotypu dla Klubu Seniora ,,PoKUSa" Jesteśmy jako grupa przywiązani do poprzedniego znaczka - jabłko z napisem PoKUSa", a u góry Stowarzyszenie Seniorów ,,PoKUSa". Obecnie nie jesteśmy stowarzyszeniem, ale Klubem. W karykaturalny sposób jabłko funkcjonuje na fb. grupy, i na czymś całkiem podobnym nam zależy (https://www.facebook.com/StowarzyszeniePoKUSa ) a na www, jest zdjęcie grupy przy jabłku(http://www.stowarzyszeniepokusa.pl/). A tu kilka słów o klubie:
Klub Seniora ,,PoKUSa” to pokusa na różnorodne smaki życia, to zapęd na wszystko co nas ominęło, na co dotychczas nie mieliśmy albo czasu, albo odwagi.
To pokusa aby wyjść z domu, aby depresji powiedzieć NIE, aby być wielkim, aby uwierzyć w siebie. 
Powstaliśmy dla pobudzenia aktywności seniorów ich zorganizowania i pożytecznego zagospodarowania.
Kapitałem Stowarzyszenia są ludzie – emeryci i renciści, którzy go stworzyli i w ramach jego struktur działają oddając swoją wiedzę, bogate doświadczenie i czas – w myśl idei POMÓŻMY SOBIE WZAJEMNIE.
Celem naszego działania jest współpraca i integracja środowiska senioralnego w gminie i powiecie poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców. To również integracja międzypokoleniowa. To przeciwdziałanie wykluczaniu, głównie społecznemu i cyfrowemu osób starszych.
Przeglądasz Archiwum