Kampania jeden procent

Początek: 2019-02-26 Koniec: 2019-04-30
Jak co roku przygotowujemy kampanię 1%, prosząc sympatyków naszej Fundacji o wsparcie.

W tym roku także potrzebujemy Waszego wsparcia. Większość naszych działań to roczne lub dwuletnie projekty, na które dostajemy fundusze od donorów i następnie rozliczamy się z przeprowadzonych działań. W naszej pracy jednak każdy dzień to nowe wyzwania. Musimy być przygotowani na sytuacje kryzysowe, których przewidzieć nie sposób, tak jak wspomniane trzęsienie ziemi w Indonezji.
Z pieniędzy naszych darczyńców finansujemy również całą dostarczaną przez nas pomoc w Sudanie Południowym. Od kilku lat sytuacja w tym kraju jest tragiczna, a głód pochłania setki istnień.
Chociaż w Libanie prowadzimy różne działania w wielu obszarach, wciąż spotykamy się z sytuacjami, gdzie dotychczasowa pomoc to za mało. Trudno przejść obojętnie obok ludzi chorych, którzy potrzebują specjalistycznej opieki medycznej, a mieszkają w garażach i nie stać ich nawet na podstawowe leki lub rodzin, które zimowe, śnieżne i wietrzne dni spędzają w nędznym namiocie bez możliwości ogrzewania. W tych nagłych, trudnych wpadkach prosimy Was o pomoc. Do tej pory zawsze mogliśmy na nią liczyć, za co z całego serca dziękujemy.
Przeglądasz Archiwum