Pomoc przy festiwalu Gamma.

Początek: 2018-03-01 Koniec: 2018-12-31
Cześć!
Nasze Stowarzyszenie od 5 lat organizuje w Gnieźnie festiwal poświęcony muzyce elektronicznej - w tym roku odbędzie się 23.06.2018. Umiejscowiliśmy go w malowniczo położonym Parku w centrum miasta, a dokładniej w niewielkim wąwozie zwanym Gnieźninkiem. Niegdyś mieścił się tu gród broniący od wschodniej strony wjazdu do miasta, w późniejszym czasie przekształcony w strzelnice sportową popadł w zapomnienie. Postanowiliśmy przywrócić tej przestrzeni świetność i nadać nowe znaczenie organizując wcześniej wspomniane wydarzenie - Gamma Festival www.facebook.com/gammafestival
Drugim powodem, dla którego podjęliśmy się tego wyzwania była chęć stworzenie razem z wolontariuszami, metodą Do It Yourself (zrób to sam!) kameralnego eventu, który budowałby społeczność wokół kultury i sztuki związanej z muzyką elektroniczną. Wraz z całym zespołem podjęliśmy decyzję, że wszyscy od osób związanych z koordynacją, przez osoby zajmujące się planowaniem, zapraszaniem wykonawców, organizowaniem gastronomii itd. nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę. Motywowani ideą DIY postanowiliśmy nie wspomagać się sponsoringiem dużych firm pomimo ich zainteresowania wydarzeniem. Jeśli jakaś firma chce nas wspomóc to tylko na zasadzie darczyńcy - przekazania pieniędzy na festiwal bez wymagań typu zamieszczenie logotypu na plakacie czy rozwieszenie baneru podczas festiwalu. Była to dla nas decyzja bardzo trudna (i jest), wielokrotnie ograniczająca nasze możliwości finansowe ale jednocześnie dająca nam pełną swobodę w podejmowaniu decyzji i potwierdzająca szczerość naszej decyzji. Przez szereg kroków, o których pozwoliłem sobie wspomnieć powyżej stawiamy się na równi z wszystkimi wolontariuszami przykładającymi cegiełkę do powstawania tego wydarzenia.

Pozdrawiam.
Jakub Dzionek
dyrektor Gamma Festival

gammafestival@gmail.com

Biorąc pod uwagę idee wydarzenia, sposobu jego organizacji chcielibyśmy prosić Was o pomoc w kilku kwestiach dotyczących powstawania piątej już edycji tego wydarzenia: