Strona internetowa - nowa odsłona oknem na świat

Początek: 2022-09-30 Koniec: 2022-10-09
Fundacja Historia Vita od pół roku, czyli od początku kolejnej fazy wojny na Ukrainie, aktywnie niesie pomoc uchodźcom i dostarcza pomoc humanitarną na teren całej Ukrainy.
Gdy zaczynaliśmy 24 lutego, była nas garstka. Ogrom wolontariuszy rzucił się na pomoc. Później, z czasem, ich ubywało. Dalej przychodzili i przyjeżdżali następni, inni odchodzili. Przez cały ten czas prowadzimy Akcję Ukraina nadal. Niezależnie od tego, jak bardzo zwiększamy nasze moce przerobowe, skala przedsięwzięcia ciągle rośnie.

Nadszedł dlatego czas, aby dopasować to, co pierwotnie było robione po nocy, na kolanie, żeby tylko przekazać najnowsze wieści, a mianowicie naszą stronę internetową: www.historiavita.pl
Tak, wiem, ma masę błędów, niektóre rzeczy się krzaczą i wygląda... jak wygląda. Skupialiśmy się na działaniu w terenie, ewakuacji, dostarczaniu najpotrzebniejszych rzeczy do kolejkowiczków pod granicą, a później woziliśmy zaopatrzenie coraz dalej. Teraz - na front i w jego okolice. Z czasem - wypracowaliśmy swoiste metody pracy i najwyższy czas, aby dopasować do nich również stronę wizualną naszych działań.

Emilia - graficzka, właśnie kończy layout nowej strony. Fajny, funkcjonalny, przemyślany.
Poszukujemy informatyka, który potrafi i ma czas, aby dostarczony layout i(*ew.) treści z istniejącej strony zamienić na sprawną, funkcjonalną stronę www.

Jeśli zastanawiałeś się, jak można pomóc, a masz umiejętności pozwalające na okodowanie strony internetowej, to rzuć okiem i zapłacz nad zawartością domeny www.historiavita.pl. Sam oceń, czy i jak bardzo Twoja pomoc będzie potrzebna.
Może dla niektórych wyda się to banalną rzeczą, jednak nasza Fundacja nie posiada żadnego wsparcia ze strony rządowej i opieramy się w całości na tym, co uda nam się pozyskać w formie wsparcia dla akcji od firm i instytucji prywatnych oraz innych fundacji i organizacji.

Dla tych, którzy nas już znają, kwestia wizualna nie jest najważniejsza. Wiedzą co robimy. Byli z nami, niektórzy prawie od początku.
Potrzeby są jednak ogromne i musimy szukać dalej. Pozyskać innych patronów, aby skuteczniej pomagać Ukrainie. Do tego potrzebna jest dobra, działająca i sprawna strona.

Pomożesz nam ją zrobić?
Przeglądasz Archiwum